Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
21
декабря
2017
Купить билет
МЦКМ
Вход: 350-1950грн.
Последнее
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом
Replays by Miss Key #1
10.11.2017 - [новости]Miss Key
После многих лет увлечения метал-музыкой, пианистка и композитор Катерина Губанова начала свой сольный фортепианный проект Miss Key

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум

[ 29.03.2007 ]

Фактично Самі

А з коридору чутно сміх і кашель:
Космотропіл знайшли в аптечці,
В багажнику гашиш...
(з пісні «8a557q1s2E72 замість Вa557q1s2E7Z»)
Космічний Вакуум.

Ідіотський крок Фактично Самих: альбом out-of-date або через дупу до зірок.

01 квітня у гурту ФАКТИЧНО САМІ виходить нова бобіна у чорно-білій коробочці. Називатися бобіна буде «Космічний Вакуум». Зберігати її, як відомо, слід у хлібниці, недоступною для електромагнітних променів в діапазоні частот 7.5 x 1014 ... 3 x 1017 Гц (тобто довжиною хвилі 4 x 10-5 - 10-7см) та людей в діапазоні віку 0-13 р.

Всі пісні, що увійшли до цієї хромової бобіни[1], розповідають нам про космос та незвичайні пригоди його українських першопрохідців.

Після виходу цього альбому державними адміністраціями Тернопільської, Івано-Франківської та Рівненської областей було прийнято та затверджено рішення про встановлення пам’ятників їх землякам-космонавтам у центральних скверах обласних центрів.

У продуктових магазинах держави вже сьогодні продається передвісник майбутнього – згущонка в тюбиках. Завтра в тюбиках буде продаватись зубна паста, післязавтра комплексний обід, а через тиждень ми побачимо в них справжню кабачкову ікру!

Як істинний мульти-медійний продукт, Космічний Вакуум складається з двох розділів:
1. Текстова частина.
Написана к.т.н. М.Д. Нусіновим праця «Космічний вакуум і надійність космічної техніки». Реферована і перекладена українською мовою.
2. Звукові хвилі (10...20000 Гц).
Організовані в 21 пісню різної тривалості таким чином, що пісні з вокалом, схожим на чоловічий, відображають науково-дослідну працю космонавтів на орбіті. Відповідно  пісні з вокалом, схожим на жіночий, передають сни і фантазії космонавтів у час відпочинку.

Обидві частини взаємопов’язані посиланнями і цитатами.

Альбом писався ще в 2021 Році. Часи були старі і бідні: синтезаторів ще людство не вигадало, тож ФАК.САМІ не гребували нічим: і грюк броньованих дверей, і стогони принтера, що відригує папір, і звук розкривання парасольки, і велосипедний насос – все це пішло (і не боялося!) на створення музики. Аби отримати правильний субтоновий вокал, втомлена дитина-карпа (голодна студентка університету на той час), засинала в вокальній кімнаті перед мікрофоном просто на гумовому килимку, а відтак її будив Артим і опускав мікрофон до рівня лежачого трупика. І трупик крізь сон співав (трек "Не страшно"). Артура на той час вигнали з університету за те, що всю ніч він висів на студії, а потім геть-чисто весь день просипав, роздупляючись під кінець пар, аби зустріти з них свою дівчину-білявку-істеричку. Артим працював на студії, терплячи тупість директора і затримки зарплати (досі ще студія висить йому грошей, достатніх для годівлі 523-ох тисяч синичок і 15-ти сіл північної Руанди), аби тільки мати можливість рекордингу космічної музики. Ми вже мовчимо про витрати на готелі і машинне масло для роботів, що прибували на Землю для хоральних бек-вокальних записів. 

В час засилля емо-музики, пуерториканських погромів на Чернігівщині та масового виробництва резинових замінників чоловічих життєдайних органів ТІЛЬКИ ВИ маєте нагоду врятувати Всесвіт, прослухавши всі треки «Космічного Вакууму» на http://www.myspace.com/faktychnosami або http://www.faktychnosami.com. І ТІЛЬКИ ВАС врятує Всесвіт, якщо ви цей альбом придбаєте в місцевому пункті захисту громадян від невідворотних мозкових змін всього за 18.88.

 

ПАМ’ЯТАЙМО! Космос не пробачить.[1] З боку розвідки до нас дійшла інформація, що на Заході час від часу проводяться церемонії з приводу виходу золотих, а то і платинових бобін. Що видається нам цілковитим нонсенсом і просто блефом буржуазних медіа: вітчизняній науці давно відомо, що тільки хромове покриття наділене можливістю звукової репродукції.
 

Читать в архиве по теме 8:
 
Новости
Теги
28.12.2007
Загалом альбом війшов непоганим, навіть різноплановим. Серед «яскравих» тіпа-хитів, затусувались і залишки минулого настрою. І нехай це не еволюція минулого матеріалу, та митця образити може кожний і якщо виходить так – значить так воно і задумано. Як на мене, переформатування пішло на користь.
05.03.2007
Новости
Люди добрі! Вибачте, шо я така молода до вас звертаюся! Тут «Клуб Сімейного Дозвілля» взяв та й видав книжку якоїсь І. Карпи «Bitches Get Everything» і тепер намагається її пропагувати. Нам треба шось із цим робити. Не допустити цієї зарази в наші хати? Висловити авторці ганьбу? Вилаяти привселюдно?
13.12.2005
Новости
Під цю музику ви можете кохатися. Лікуватися від наркотичної залежності. Потрапляти в залежність. Прощатися з коханими і повертатися до Себе Справжнього й Глибинного. До Себе як частини Ьога (це НЕ опечатка), чи себе як того, хто вловив лик ЬГВГ. Важливої його частини. Не проспіть цю важливість - застрахуйтеся «Lo-Fi_TRавмами»...
01.02.2005
Новости
26 грудня 2004 року, в день переголосування другого туру виборів Президента України, побачив світ диск відвертих пісень гурту «Kurva, Cum Back». Платівка видана без жодних витинів, про що свідчить якогось милого англомовний напис «Parental advisory. Explicit Lyrics»: круті слівця ж бо далеко не англійські!
17.03.2004
Новости
На диску в зворотньому порядку подано кращі та найхарактерніші пісні з кожного періоду музичної творчості гурту.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua