Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
2
июля
2017
Купить билет
ВДНХ
Вход: 300-5000грн.
19
июля
2017
Купить билет
НСК «Олимпийский»
Вход: 790-2990грн.
2
августа
2017
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 750-2200грн.
Последнее
Панк рок-группа ГАЛЯК презентует новый альбом
23.06.2017 - [новости]ГАЛяК
В эпоху самых смелых экспериментов и смешения стилей музыканты ГАЛЯК соединяют, казалось бы, несовместимые направления: панк, где «стремление играть, главенствует над умением делать это» и такой сложный сплав нот и гармоний как фьюжн
Новий кліп Epolets став блокбастером із погонею та бійками
21.06.2017 - [видео]Epolets
Epolets презентували новий кліп на пісню «Місто спить». В основі сюжету – люди, які вдень працюють на звичайних роботах, а ввечері вириваються на волю. Люди різного статусу, зовнішності та переконань. Єдине, що їх об’єднує – любов до свободи, пошуку пригод, а також татуювання з емблемою Epolets
Двоє українських саунд-продюсерів стали першими ендорсерами Ableton в Україні
13.06.2017 - [новости]Ableton
Статус ендоресра означає, що Данієлян та Романенко будуть обличчям бренду та його популяризаторами в Україні. До того ж не тільки в галузі написання та створення музики, а й у сферах саунд-дизайну для ігор та кіно

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Учасники SZIGET – у київських клубах

[ 08.05.2007 ]

SZIGET – найбільш масштабна подія у культурному та музичному житті Європи. Цього року у Будапешті, столиці Угорщини, відбудеться 15-ий фестиваль. Він пройде з 8 по 15 серпня 2007 року. 

Вперше у Києві в цьому році відбудеться серія клубних виступів учасників SZIGET 2007. Починаючи з травня й до серпня перед своїми виступами на SZIGET 2007, з почесною місією яскраво й вражаюче презентувати українській спільноті фестиваль та сучасну альтернативну сцену Угорщини загалом, до Києва завітає кілька угорських гуртів, що були офіційно рекомендовані оргкомітетом фестивалю.

Тільки уявить собі, якого рівня майстерності потрібно сягнути угорському гуртові, щоб не програти у порівнянні та не загубитися з-поміж сотень гуртів з усього світу, які зазвичай беруть участь у цьому європейському фестивалі! Погодьтесь, що на це здатні лише справжні музичні таланти.

Учасника першої вечірки – гурт BRAINS (www.brains.hu, http://www.myspace.com/brainsband  )- обрано зовсім не випадково. Їхня музика настільки парадоксально, але гармонійно синтезована, що за своєю ідеєю нагадує безпосередньо сам угорський фестиваль, який одночасно поєднує кілька десятків різноманітних подій, артистів та аудиторій, але робить це надзвичайно вдало.

За допомогою живих інструментів BRAINS  складають музичну мозаїку з елементів drum’n’bass, ethno та reggae, rock та dub. Разом з МС гурту, який вражаюче використовує Jamaican (Patois) Patwa та звичайнісіньку англійську для виконання справжнього раггамафіну, ця вибухонебезпечна суміш просто підриває кожного слухача до танцю. Це дійсно складно порівняти із чимось. На жаль, за оцінками авторитетних українських музичних оглядачів в Україні подібна музика на сьогодні відсутня як клас. Надихає в цьому те, що, мабуть, BRAINS не будуть звучати унікально лише у випадку, коли Red Hot Chili Peppers та Asian Dub Foundation вирішать поєднатися для виконання сумісної програми.

Спеціальний сюрприз в рамках вечірки – презентація першого, україно-угорського випуску ді-джейського проекту «Міжнародна панорама»: спеціальний сет «через руку» від DJ Derbastler та DJ I-Ray Selecta  за участю спеціального гостя - MC Columbo (http://www.myspace.com/mccolumbo )!

Отже запрошуємо танцювати, слухати музику, оцінювати та спілкуватись усіх шанувальників якісної та цікавої сучасної музики і взагалі фанатів фестивального руху.

До речі, серед відвідувачів кожного концерту відбуватиметься розіграш двох квитків на цьогорічний фестиваль. Увага, для представників медіа перед початком концерту буде проведена зустріч із представниками оргкомітету фестивалю SZIGET та із гуртом, що буде представляти Україну на цьогорічному фестивалі.

 
Official Ukrainian Pre-Party SZIGET 2007
20 травня,
початок концерту 20:00
вул. Б.Хмельницького 3б-1 Клуб Бочка Хмільна.

Вхід з пластиковою карткою ОТР Bank або у футболці SZIGET – 35 гривень,вхід без - 40 гривень.


вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua