Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
21
декабря
2017
Купить билет
МЦКМ
Вход: 350-1950грн.
Последнее
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом
Replays by Miss Key #1
10.11.2017 - [новости]Miss Key
После многих лет увлечения метал-музыкой, пианистка и композитор Катерина Губанова начала свой сольный фортепианный проект Miss Key

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Вікторія Кришталь: співала повітряні пісеньки

[ 31.08.2007 ]

Ніагара

Сумного вечору помітив Вікторію в онлайні, тож не упустив можливості порозпитувати про новини з штабу львівської Ніагари.

Перше питання, то звичайно, як себе почуваєш, та чи змінилось щось у сприйнятті світу після народження дитини?

Почуваюсь ще суперовіше, аніж колись. Дитя - то диво, яке перевертає все довкола, робить світ кольоровішим і привабливішим разів у 1000000!

То почуваючи себе мамою то не завадить і надалі робити зриваючий дах рок, чи може починає тянути на лірику?

Та ні-ні!!!! В мене ж і сил з’явилось разів у 1000000 більше, а стосовно лірики, то вона завжди була присутьньою в «Ніагарі», хіба тротрохи дивакуватою.

Була суттєва перерва, як гурт загалом пережив її?

Знаєш, перерва не позначилась негативно на житті групи, навпаки тепер хочеться наче спраглому - пити і пити...

Думаю незабаром вже почнемо працювати на повну потужність, бо зараз все ж таки на першому місці малеча! До речі, у нашого басиста теж 18 квітня народилась донечка - готуємо молоди. Молодий склад ;)

Ятак розумію, збавляти обертів група планів не має, а як що до другої дитини, плани є? :)

Ти жартуєш???? Який другий, я з першим ради дати не можу. Марія - то справжнє шило-мотовило!!! Навпаки оберти будем набирати! Та ні, забагато музики та ідей накопичилось - більше б на це часу! Часу!!!

Чув, працюєте над другим альбомом, розкажи чого чекати?

Угу! Чекати, мабуть, більш важкого, зрілого матеріалу, знаєш, у мене якийсь такий вік прийшов, що хочеться тепер все віддати, аніж отримати (Я про музику).

З теперішнім зрозуміло, давай в минуле. Зновуж таки, чув, ти спочатку планувала займатися поп-музикою, правда?

Таке було, до тих пір поки доля мене не завела у справжній андеграунд, де я дала змогу своїми вухами почути реальний звуууук. З тих пір, я не тещоб ділю поп і рок, я розмежовую якість і халтуру.

А як доля завела, як виникла теперішня Ніагара, хто кого знайшов?

Я співала повітряні пісеньки, співала гарно :) Орест Прус, один із основоположників гурту, запросив мене поспівати у запланованому комерційному проекті. Я прийшла, послухала «Пантеру» і пішла... вертатись було срашно, але цікаво - відтоді виникла «Ніагара», спочатку лайт, потім така, як є. З тих пір минуло 7 років.

Хто зараз є «творчим кістяком», пише тексти, музику?

Кістяк наче залишився - бас, гітара, вокал. Мінялись лише ударники, ну і гітариста одного не стало, проте, зараз коли у «Ніагару « прийшов ударник Іллюха Липницький все стало цікавіше, можу сміло сказати, що сьогодні він реально приліпився до кістяка. Пишемо колективно, хіба слова шкрябаю я одна, я самота, я, я, я :)

Тексти автобіографічні?

Життєві.

А улюблені пісні є?

Не буду кривити душею і говорити, що всі… Є напевно, але найбільше мене пронизує в тому моменті, коли я бачу віддагу публіки, а це може трапитись на будь-якій пісні, я філософ.

На останок, які українські гурти виділяєш для себе?

Та багато їх - не перечислиш. Рівень наче є, а родзинки, яка б виділяла - на жаль... Але, знаєш, «терпенье и труд - все перетрут»: я знаю, що нам треба працювати, багато працювати, а ще ніколи не втрачати духу колективізму, дружби і відвертих відносин - можливо у цьому і є родзинка, яку, повір, так важко зберігати.

Бесіду вів Реміш Дмитро [www.rock.kiev.ua]

Читать в архиве по теме 7:
 
Новости
Теги
01.01.2009
На самом деле, записи подобного рода можно на полном серьезе приравнивать к рок-классике. Пускай в рамках отдельно взятой сцены отедльно взятой страны. Но новый релиз ниагаровцев, через 4 года (!) после предыдущего, дает понять, что некоторые вещи остаются неизменны.
26.07.2005
Новости
На Волыни, в городе Дубно, где когда-то Н. В. Гоголь «поселил» казацкого ватажка Бульбу и его сыновей, сегодня живет знаменитый всеукраинский фестиваль рок-музыки «Тарас Бульба». И, доложу вам, здравствует. Уже в восьмой раз, слава Богу! Закончившийся поздно ночью 17 июля трехдневный рок-марафон изрядно удивил нас, столичных гостей, количеством — публики, качеством — музыки. И несколько изумил засильем «тяжелых» музжанров…
22.03.2005
Новости
Відома львівська група «Ніагара» оголосила про завершення роботи над записом першої повноцінної платівки. До диску увійшло шістнадцять треків-хітів, що накопичились у гурту за більше ніж п'ять років існування й багато з яких добряче відомі українській публіці з виступів групи.
08.10.2004
Интервью
Львівська «Ніагара» вже навела достатьньо шуму у себе на батьківщині, але не дивлячись на це, мені не вдалося знайти достатньо інформації про команду навіть на їхньому сайті. Щоб відкрити завісу, ми вирішили трохи порозпитувати гітариста групи - Олексія Шатєєва
09.08.2004
Новости
Відома львівська група «Ніагара» планує відсвяткувати своє п'ятиліття творчим вибухом.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua