Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
21
декабря
2017
Купить билет
МЦКМ
Вход: 350-1950грн.
Последнее
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом
Replays by Miss Key #1
10.11.2017 - [новости]Miss Key
После многих лет увлечения метал-музыкой, пианистка и композитор Катерина Губанова начала свой сольный фортепианный проект Miss Key

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Учіться себе презентувати

[ 21.08.2007 ]

Павлов

Як правило, рок-музикантам на початку кар'єри доводиться складно. Засновник порталу «Київський рок-клуб» Дмитро Ремиш радить молодим виконавцям передусім навчитися правильно себе презентувати.

П'ять років тому ІТ-фахівець, а нині викладач Всеукраїнського центру реабілітації інвалідів заснував спеціальний Інтернет-портал під назвою «Київський рок-клуб» (www.rock.kiev.ua). Слід зауважити, що колись, наприкінці 80-их, у Києві, в клубі заводу «Більшовик» існувала музична тусовка під такою самою назвою, але до проекту Ремиша це не має жодного відношення. Ось, що нам розповів сам Дмитро Ремиш:

«Те, що було у 80-их, було геть іншою ідеєю. Тоді зібралися групи, яким просто видали приміщення. Просто були команди, які прийшли й попросили : «Нам треба десь виступати!». А далі що? Ми ж робимо середовище для існування тих команд.»

Середовище команд віртуального рок-клубу складається власно з інформації про українські рок-гурти, їхніх фотографій та музичної презентації у форматі MP3. Таку інформацію про себе може надати будь-яка група. Двері «Київського рок-клубу» відчинено для всіх. Насамперед, як наголосив Ремиш, для молодих та ще мало відомих виконавців. Сьогодні ресурс сайту складається з 400 команд. Ремиш продовжив:

«Людина десь почула групу і вона знає, де знайти про неї інформацію. Питань нема, знайти, наприклад, інформацію про «Океан Ельзи», а ось знайти інформацію про менш відомі команди – це вже складніше. Тому нас ця інформація цікавить більше.»

За словами Ремиша, на сайт заходять не тільки шанувальники рок-музики, але й фахівці з царини музичного шоу-бізнесу. Таким чином, початківці, які розміщують на сайті «Рок-клубу» інформацію про себе, мають непогані шанси, що їх почують саме потрібні люди. До того ж, часто фотобанк «Рок-клубу» безплатно використовують різні видання, звичайно ж з посиланням на сайт. Проте Дмитро Ремиш скаржиться на те, що багато хто з музикантів, роблячи заявку, майже не володіє елементарними знаннями з галузі піару.

«Вони мали б присилати про себе резюме завбільшки, ніж тільки два речення. Група, яка не може надіслати своє фото, на що вона розраховує? Інколи нам присилають просто список групи й просять занести цей гурт до каталогу. Може вони сподіваються, що якщо їх занесуть у каталог, то почнуть надходити якісь пропозиції для виступів? Але просто так нічого не буває. Треба щось заробити, аби вас справді помітили».

Нині на сайті нараховується приблизно 2000 аудіофайлів. Спочатку для презентації на порталі вистачало надіслати пісню у форматі MP3 і дати усну згоду на її публікацію. Сьогодні, про всяк випадок, Дмитро Ремиш просить виконавців надати йому письмову згоду, аби потім раптом не виникло якихось суперечок навколо авторських прав. Водночас він нерідко наштовхується на нерозуміння з боку самих музикантів: мовляв, для чого треба щось підписувати, якщо й так даю тобі свою згоду. На думку Ремиша, чимало українських музикантів потребують ще значного підвищення знань у сенсі власної реклами і робочої культури.

Олександр Павлов [Deutsche Welle]

Читать в архиве по теме 10:
 
Теги
30.12.2009
Новости
Наступного року може статися те, на що вже зачекалися шанувальники українського рок-гурту «Кому вниз». Має вийти новий повноформатний альбом команди.
01.12.2009
Новости
Вони віддають перевагу чорному готичному одягу і мислять філософськими категоріями. Не люблять п'яних глядачів на своїх концертах. Серед них науковці, інженери, вітражисти, а фронтвумен – солістка Львівської філармонії
13.10.2009
Интервью
Цього року львівський гурт «Мертвий півень» відзначає 20-річчя. До ювілею музиканти видали досить незвичайний альбом «Made in ЮА». На ньому разом з гуртом співає відомий український письменник Юрій Андрухович.
08.10.2009
Интервью
Українські співачки, сестри Галина та Леся Тельнюк відомі своїм неперевершеним вокалом, але й поетичними проектами. Їхня увага нині зосереджена зокрема на творчості німецькомовного класика Райнера Марії Рільке.
13.05.2008
Интервью
Коли «Перкалаба» виходить на сцену, зал живить нелюдська енергетика. Божевільний панківсько-гуцульський танок не залишив байдужими і німецькомовні країни , котрими нещодавно гастролювала івано-франківська команда.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua