Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
18
ноября
2017
Купить билет
клуб «Stereo Plaza»
Вход: грн.
21
декабря
2017
Купить билет
МЦКМ
Вход: 350-1950грн.
Последнее
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом
Replays by Miss Key #1
10.11.2017 - [новости]Miss Key
После многих лет увлечения метал-музыкой, пианистка и композитор Катерина Губанова начала свой сольный фортепианный проект Miss Key

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

«The Global Battle Of the Bands» - старт сезону 2007

[ 31.08.2007 ]

GBOB

Розпочалася реєстрація на сайті www.gbob.com команд-учасниць сезону 2007 (вже четвертого за ліком в свiтi та в Україні). 

В проекті «TheGlobalBattleOfTheBands» приймають участь гурти, що грають наживо, виконують музичні твори, які іншими виконавцями ніколи не використовувалися, на будь-яких мовах світу, гурти, що налічують у складі від 2 до 10 учасників, належним чином склали заяву на участь в Українському національному турі та сплатили реєстраційні внески. Реєстраційні внески складають 25 доларів США з кожного учасника гурту.

Відбіркові тури пройдуть у вересні-жовтнi на концертних майданчиках Києва, Одеси, Харкова, Ужгорода та Чернівців. Вже відомо, що в Києвi 26-27 вересня вони вiдбудуться в клубi «Бiнго», а розпочнуться 22-23 вересня в Одесi, клуб «ХХІ век». Інші дати будуть оголошені найближчим часом.

В цьому сезоні у чотирьох містах (Київ, Одеса, Харків, Ужгород) проводяться окремі відкриті тури для команд з інших міст (окрім міста проведення), які дають змогу прийняти участь тим гуртам, в чиїх містах відбіркові тури не проводяться.

Порядок виступів буде визначатися жеребкуванням. Хронометраж виступів – не більше 15 хвилин. Журі складається з 5-7 осіб. До роботи в журі Національною дирекцією та регіональними представниками запрошуються відомі діячі вітчизняного шоу-бізнесу, продюсери, музиканти, журналісти, музичні критики. У відбіркових турах право голоса мають також і глядачі, які можуть вплинути на їх результати.

У Національний фінал до боротьби за путівку до Світового фіналу  запрошуються 5 найкращих гуртів попереднього сезону (з 2-го по 6-те місце) та переможці відбіркових турів. Кількість запрошених переможців буде залежати від кількості гуртів, які приймають участь у відборі. Орієнтовна кількість всіх фіналістів – 15.

28 жовтня столичний концертний зал «Бiнго» прийме Національний фінал. Хронометраж виступів учасників фіналу – не більше 8 хвилин. Крім переможця фіналу, буде визначено переможців в номінаціях, які започатковуються партнерами фестивалю. Всі номінації будуть оголошені ближче до дати Національного фіналу.

Обраний професійним журі переможець Національного фіналу («Кращий новий гурт України-2007») візьме участь у Всесвітньому фіналі в Лондоні. 4-6 грудня 37 національних переможців зустрінуться у боротьбі за головний приз в найкращих клубах британської столиці. Перші два дні в клубі “Underworld” визначать по шість учасників, які зійдуться в боротьбі за головний приз на концертному майданчику “Electric Ballroom”. Там і буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає грошову винагороду ($100 000) та всесвітній концертний тур по країнам-учасницям цього проекту.

В попередні роки три українських гурти представляли нашу країну в Лондоні:
2004 – Оркестр Янки Козир
2005 – ТОЛ (найвищий результат для України – 4 місце)
2006 – Etwas Unders

Бажаємо всім гуртам гідної участі та перемог!

Подробиці та умови участі на сайтах та www.gbob.com

Читать в архиве по теме 28:
 
Теги
07.12.2011
Новости
4 грудня в столичному клубі Бінго відбувся вже восьмий за ліком Національний Фінал The Global Battle Of The Bands 2011. 13 команд з різних міст України зійшлися в боротьбі за право представляти країну на Світовому Фіналі найбільшого конкурсу для рок-колективів
22.11.2011
Анонс
Українська дирекція міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands з гордістю анонсує вже восьмий за ліком Національний Фінал, який відбудеться 4 грудня в столичному клубі Бінго.
В наявності два квитки на фестиваль, для розіграшу між поцінововучами сучасної вітчизняної рок-музики
25.10.2011
Фото
4-й киевский отборочный тур международного конкурса The Global Battle Of The Bands 2011
30.08.2011
Анонс
Національна дирекція міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands розпочинає новий сезон (вже восьмий за ліком в свiтi та в Україні) і запрошує до участі та співпраці всіх зацікавлених осіб
06.09.2010
Анонс
10 вересня в столичному клубі Бінго відбудеться відкриття нового сезону TheGlobalBattleOfTheBandsв Україні - 1-й Київський відбірковий турКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua