Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Триб'ют «Очі відьми» - пісні групи Вій у виконанні українських музикантів

[ 20.11.2007 ]

Вій

Триб'ют: англ. «tribute» - данина. Випуск триб'ютного альбому – віддання шани групі, чиї заслуги визнають слухачі і музиканти. Наразі таким альбомом може пишатися лише єдиний український гурт – Вій. Збірка Очі відьми. Пісні групи Вій у виконанні українських музикантів з’явилася на музичних полицях.

Історія почалась у листопаді 2004 року, коли на офіційному сайті Вія було опубліковано оголошення, про задум випустити диск з обробками пісень з репертуару корефеїф київського рок&ролу.

Після довгих роздумів до збірки було вирішено включити 14 композицій. «Очі відьми» не є переспівом одного з віївських альбомів. Гурти-виконавці мали змогу обрати «свою пісню» і викласти її у власному розумінні. Саме тому чільна композиція альбому повторюється двічі – просто не було змоги обрати кращий з двох абсолютно різних запропонованих варіантів. Так само різнобарвний перелік гуртів-виконавців. Пікардійська Терція і Вінки, Кому Вниз і Оркестр Янки Козир. На справді збірочку не вірно було б назвати черговим альбомом Вія. Це відбиток творчості 15 гуртів, такий собі зріз сучасної української музики. Диск містить спеціальний лікбезник з інформацією про команди, чиї обробки увійшли до збірки.

Окремо про пісні розповідати нема сенсу, але нема змоги не відзначити 2 композиції. «Як летіли бугаї» у виконанні Перкалаби – вуйки не заморочувались вивчанням тексту і зробили дуже своєрідну, суто перкалабну інтерпритацію, і «Змія» від Пропалої грамоти – дивно і позитивно, просто сподобалось. Решту – слухайте і оцінюйте самі, кожен гурт відобразив себе на повну.

Трек-лист триб'юту:

1. Ворождень - Очі відьми
2. Лікування Кульбабками - Фокстрот «Льотчик»
3. Audi Sile - Не дала земля
4. Самі Свої - У передчутті катаклізму
5. Оркеstp Янки Козир - Політ коршака
6. Арахнофобія - Хата скраю села
7. Леся Рой за участю Больно Далєко - Різдв'яна балада
8. Пропала Грамота - Змія
9. Брем Стокер - Бісова сила
10. Перкалаба - Як летіли бугаї
11. Вінки - Закрутило небо колесом
12. Полинове Поле та Замкова Тінь - Туман
13. Кому Вниз - Серед тіней
14. Пікардійська Терція - Очі відьми
Очі Відьми
Vesna Music
2007

Читать в архиве по теме 58:
 
Новости
Теги
25.12.2016
Новости
Напередодні Різдва Kozak System дали друге дихання треку кінця 1980-х років: «Різдвяна балада» була створена гуртом «Банита Байда», а згодом виконувалася колишнім учасником «Банити», автором музики Дмитром Добрим-Вечором разом з його власною групою «Вій»
17.10.2012
Фото
На Михайлівській площі в Києві відбувся рок-концерт з нагоди 70-річчя створення Української повстанської армії та Покрови Богородиці. Підбірка фото з виступу Вій, Орест Лютий, Павло Нечитайло та Кому Вниз
18.07.2012
Даже по меркам киевской музыкальной сцены двадцатилетней давности, более чем богатой на таланты, «Вій» всегда занимал особенное место. «Kolysanka Dla Lalkowych Niemowlat» - это сборник, составленный из двух последних по времени альбомов группы, «Хата скраю села» и «Йшов я небом», самим Дмитром Добрый-Вечир специально для польского рынка
30.03.2011
Фото
Раптово повалив сніг. На такий зазвичай кажуть «лапатий». Швидше, швидше через темний безлюдний парк на звуки, на світло і в тепло. Так неочікувано зима війнула останніми холодами, так Полтава зустріла гурт «Вій», який нарешті завітав до нашого міста (якраз в розгарідовгого 3-місячного концертного туру) з виступом, що відбувся у рок-кафе «Villa Крокодила»
26.02.2011
Фото
Що спільного у Вія з Doors, що зривають шифер з моєї козацької макітри чи то чуба? А що спільного в танку вогню індіанців і купальському багатті моїх пращурів? Що спільного у ритуалі входження на стезю війни захисників своєї землі, дітей нового континенту й висвяченням ножів гайдамаків Холодного Яру та чорним прапором уже наших дідів із гаслом «Волю Україні або смерть»? Це дух. Його якість. І байдуже, чи то музика, чи скульптура, література чи театр – тільки дух робить ці твори Мистецтвом!
А «Вію» уже 20 років! Вітаємо воїнів і войовниць із ювілеєм!вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua