Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Перкалаба - Говорить Івано-Франківськ

[ 25.12.2007 ]

Перкалаба

Спочатку постукуєш пальчиком, потім непомітно вже дригаєш ногою і так поступово все тіло вже просто не може всидіти на місці.

- Хлопці, а що це грає? 
- «Перкалаба»!

Звичайно, це той випадок, коли запис не може передати і половини енергетики живого виступу хлопців, але і цей залишок не дає спокою.

Для тих, хто чув, творчість Перкалаби не потребує представлення – це первісна енергія, вплив якої важко пояснити, та ще важче йому не піддатись. Жива та позитивна, драйвова та невтримна. Етно-Ска – де мелодія віддана духовим інструментам, а тексти наповнені іронічністю та стьобом.

Група існує вже більше дев’яти років і свій перший диск «Горрри!» записала ще у 2005 році. «Говорить Івано-Франківськ» - вже друга робота колективу. Така тривала періодичність пояснюється тим, що «Перкалабу треба слухати вживу». І це не пусті слова. Хоч Перкалаба і не збирає стадіони, сподіваюсь поки що, та на сольних клубних концертах проблем з слухачем нема.

Перший альбом був прямолінійним та невимушеним, в другому відчувається зрілість матеріалу, та це ніяким чином не впливає на енергетику. Також цікаво, що до другого альбому, окрім перкалабовських, увійшли і композиції інших авторів у власній обробці, серед них: 
«Червона фіра» - обробка обноіменної пісні «Братів Гадюкіних» (муз.і слова Сергій Кузьмінський)
«Тромба» - муз.Ніно Россо
«4 Танкісти» - слова Agnieszka Osiecka, муз. Adam Walacinski

Альбом рекомендовано для прослуховування всім шанувальникам енергетики  «гір, чистого повітря, сонця», шанувальникам Ска-течій та, звичайно, численним шанувальникам групи.

Трек-лист:
01. Марш звідси
02. Говорить Івано-Франківськ
03. Просерамерa
04. Розлабка
05. Червона Фіра
06. Полька
07. Ау (грубубабагруба version)
08. Чар даш?
09. Фігурне катаніє
10. Перда
11. Коровка
12. 4танкісти
13. Мажорний льотчик
14. Кафельний памятник
15. Тромба
16. Ясени
17. Кода
БОНУС:
18. Мудрий бо Німий
19. Бугаї
20. Жовтий Коцик

Перкалаба
Говорить Івано-Франківськ
2007

Taras Bulba Entertainment

Х3 для rock.kiev.ua

Читать в архиве по теме 16:
 
Новости
Теги
07.03.2013
Видео
Новий кліп Оркестру Радості та Щастя «Perkalaba» знято на пісню німецькою режисером з Іспанії
04.12.2011
Фото
Для свого столичного концерту колектив обрав клуб Sullivan Room Kiev. Зайнявши танцпол фани гурту з самого початку виступу почали танцювати під енергійні гуцульські мотиви і не зупинялись доки Перкалаба залишалась на сцені
18.11.2011
Анонс
Зустріти перший день зими з Оркестром Радості і Щастя ПЕРКАЛАБА, фірмовим настроєм Балканфесту, під гучну прем’єру, сюрпризи і дуети свіжого альбому «Дідо» збирає 1 грудня «Sullivan Room Kiev»
20.05.2011
Новости
3 червня в день триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних» буде представлено альбом «Мовленнєк» - проекту «Ті, Хто Відают», який було створено в 2008 році фронтменом «Братвів Гадюкіних» Сергієм Кузьмінським та продюсером групи «Перкалаба» - «Мохом» Олегом Гнатівим
02.02.2010
Новости
Сьогодні Перкалаба оприлюднила свій свіжий кліп - Тікобивиходили.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua