Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Стрінги для Чебурашки

[ 03.04.2008 ]

Чебурашка-фест

Клаповухого Чебурашку, не тільки змальовано у культовому мульті, але й оспівано у багатьох піснях. Зараз, на хвилі чебурашко-буму в Японії, він стовідсотково надихнув когось із джей-рокерів, в Україні ж Чебурашка друг та герой припанкованих ватаг, котрі зібрались 30-го березня в арт-кафе Філін, аби відсвяткувати день янгола Чебурашки! 

На «Чебурашка-фесті»  вдруге показав себе гурт «Целюлліт». Музиканти вже встигли на початку місяця презентуватись столичній публіці, але другу появу гурту на сцені анонсували теж як дебют.

На актуальну анімаційну тематику співали й «ХонГільДон» та «The Len(ь)». Присутні підспівували, пританцьовували та прицмокували, частуючись національною стравою всіх чебураторів – чебуреками. А замість відеоряду на екрані транслювалися усі пригоди Чебурашки та його зеленого друга.

Замість святкового торту, останніми на сцену винесли гурт «Абздольц». Їх пісня «Чебурашка» не просто гімн клаповухій істоті невідомої породи ссавців, а й неабияка пропаганда чебурашкового способу життя, у якій приймали участь музиканти гуртів «Щастя», «Борщ», «DVS», Ірена Карпа та Мирослав Кувалдін! На сцені ж арт-кафе Філін «Абздольц» з’явились у жовто-гарячих кофтинках, які, певно, так збудили присутніх кобіт, що ті закидали хлопців спідньою білизною а-ля стрінги.

Текст - Шура
Фото - Оленка Дяченко
© Киевский Рок-клубСмотреть все фото
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua