Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Олексій Козлов та його Арсенал в Києві

[ 14.04.2008 ]

Козлов

У Будинок Офіцерів я прийшов задовго до початку концерту. Поки те, се, чую - почався саундчек. Природно, я тихенько пробрався в зал, влаштувався в куточку - ніхто мене не бачив, зате я все бачив і чув. Саудчек пройшов швидко, спокійно, без якихось проблем. Мені сподобалася... Концерт почався майже вчасно і складався з двох відділень. Композиції чергувалися привабливими розповідями.

Олексій Козлов та його Арсенал привезли до Києва нову програму під назвою «Своя Гра», всі композиції якої були написані у минулому та цьому році.

Хоча, були виконані ще композиція «Birdland» групи Weather Report і композиція з репертуару Майлса Девіса (Miles Davis). І, взагалі, програма була присвячена пам'яті винахідника стилю фьюжн (fusion), яким і є Майлс Девіс - сурмач, що зробив величезний вплив на розвиток музики XX століття.

А я сидів в першому ряду, охороняв сумку з об'єктивами нашого фотографа, і слухав, слухав, слухав. Коли все закінчилося, не відразу опам'ятався, а дорогою додому наспівував чомусь Weather Report. Притому пригадав якось відразу, хоча слухаю їх дуже рідко.

P.S. А композиція Birdland з репертуару Прогнозу Погоди убила просто наповал. Барабанщикові респект і уважуха)

Арсенал:
Олексій Козлов (саксофон)
Дмитро Ілугдін (фортепіано, синтезатор)
Євгенії Шаріков (бас-гітара)
Юрій Семенов (ударні)
Текст - Сергій little Литвинюк
Фото - Макс Требухов
© Киевский Рок-клубСмотреть все фотоЧитать в архиве по теме 1:
 
Теги
16.04.2008
Интервью
Имя этого джазмена упоминается в европейских энциклопедиях, а его группа «Арсенал» хоть и претерпела изменения в составе, все так же энергична и готова к новым гастролям. Перед киевским концертом Вадим Куликов поговорил с Алексеем Семеновичем Козловым о музыке авангардной, модной и патологической.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua