Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»

[ 13.05.2008 ]

Перкалаба

Коли «Перкалаба» виходить на сцену, зал живить нелюдська енергетика. Божевільний панківсько-гуцульський танок не залишив байдужими і німецькомовні країни , котрими нещодавно гастролювала івано-франківська команда.

Менеджер проекту Алек Гнатів каже, що гаслом «Перкалаби» могла б служити фраза Тарантіно: «Моє кіно – це паспорт громадянина світу!» і тому всюди гурт сприймається „на ура”. За спостереженнями Гнатіва, гуцулський «ска» відразу бере західну публіку за нутро, і не відпускає...

«Наприклад, в німецькому андерграундовському клубі «Роу» набилась своя аудиторія: панки, вільні художники. У Цюріху, після концерту до нас підійшла шикарна 35-річна жінка, від якої просто пахло мільйоном. В Австрії на один концерт прийшов сивий добродій із дружиною, які підтанцьовували в такт нашій музиці.  А взагалі на своїх концертах у Німеччині, Австрії і Швейцарії ми бачили аудиторію від маленьких дітей до старих бабусь: коли ми виступали в андерграундовському клубі, там була переважно молодь. А коли виходили на сцену в жирнішому місті, публіка була куди строкатішою. Зали у цих клубах були переважно від 100 до 500 місць.»

Алек Гнатів упевнений, що гуцулський мелос і є, насправді, реальною основою стилю «ска».

«Більшість наших музикантів грали сільські весілля. І саме тому ми знаємо, що таке питома гуцульська музика. За темпоритмом це просто божевілля –  приблизно 130 ударів на секунду. Задається такий драйв! А якщо до цієї гуцульської музики додати ще й духові, то ми отримуємо музику «ска» на український зразок! Оскільки вона заснована на етнічному корінні, то завжди звучатиме добре, тому що в ній завжди присутній фонтан життя. На відміну від штучно вигаданої музики, яка впливає виключно на розум, питома ж музика впливає на всі емоції».

Крім гуцулських ритмів, на музику «Перкалаби» вплинув німецький гурт Element Of Crime.

„Наш сурмач дуже нагадує сурмача Element Of Crime. Як і ця команда, ми використовуємо в нашій музиці елементи вальсу. Проте, робимо це ненавмисно. Просто після того, як ми почали грати певним чином, хтось почав говорити, що ми дуже схожі на Element Of Crime.»

Минулого року «Перкалаба» підписала контракт з німецькою промоуторською агенцією, яка працює з етнопроєктами з усього світу. З нею також працюють молдавський гурт «Здобчи Здуб», російські - «Ленинград», «Ніж для фрау Мюллер», Spitfire. У листопаді минулого року „Перкалаба” вперше виступила в Німеччині, Швейцарії і Австрії. Гастролі пройшли вдало, і хлопців запросили знов.

Можна казати, що любов «Перкалаби» до Європи - взаємна. Наприклад, Алека Гнатіва приємно вразило, що на Заході до всіх виконавців ставляться однаково добре, незалежно від їх ступеню популярності.

«Всім надаються абсолютно однакові умови у плані комфорту, людського ставлення. І райдер виконується ідеально. На відміну від України, де виникають проблеми навіть з дрібницями. Там зайвий раз потрібно нагадати, щоб на сцену поставили мінералку для музикантів. А в Німеччині такого немає. Все відпрацьовано відмінно.»

Європою музиканти подорожують власним мінібусом, долаючи тисячі кілометрів. Сьогодні вони, наприклад, грають в Австрії, а завтра – в Любеку, відстань до якого 850 км. А післязавтра - у Варшаві, до якої від Любека знов-таки 850.

* Бонус: прослухати аудіоверсію.

Олександр Павлов [ Deutsche Welle ]

Читать в архиве по теме 16:
 
Новости
Теги
07.03.2013
Видео
Новий кліп Оркестру Радості та Щастя «Perkalaba» знято на пісню німецькою режисером з Іспанії
04.12.2011
Фото
Для свого столичного концерту колектив обрав клуб Sullivan Room Kiev. Зайнявши танцпол фани гурту з самого початку виступу почали танцювати під енергійні гуцульські мотиви і не зупинялись доки Перкалаба залишалась на сцені
18.11.2011
Анонс
Зустріти перший день зими з Оркестром Радості і Щастя ПЕРКАЛАБА, фірмовим настроєм Балканфесту, під гучну прем’єру, сюрпризи і дуети свіжого альбому «Дідо» збирає 1 грудня «Sullivan Room Kiev»
20.05.2011
Новости
3 червня в день триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних» буде представлено альбом «Мовленнєк» - проекту «Ті, Хто Відают», який було створено в 2008 році фронтменом «Братвів Гадюкіних» Сергієм Кузьмінським та продюсером групи «Перкалаба» - «Мохом» Олегом Гнатівим
02.02.2010
Новости
Сьогодні Перкалаба оприлюднила свій свіжий кліп - Тікобивиходили.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua