Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Київське рок-дербі у Херсоні

[ 19.05.2008 ]

фестиваль Премьера

Дві столичні рок-команди «Аліас Вчера» і «Директорія» вирішили з’ясувати, хто з них крутіший на сцені не у себе вдома, а на нейтральному «полі», у Херсоні, в рамках рок-дуелі «Прем’єра».

В рамках Обласного відбору чергового туру рок-дуелі «Прем’єра» у музичному двобої зустрічалися херсонські рок-гури «Движение» та «Абаддон». А Всеукраїнський відбір цього рок-проекту мав вигляд такого собі столичного київського музичного «дербі» у Херсоні. Дійсно не звично, адже саме дві столичні рок-команди «Аліас Вчера» і «Директорія» вирішили з’ясувати, хто з них крутіший на сцені не у себе вдома, а на нейтральній, так би мовити, території, перед не упередженими глядачами.

А глядачі в цей вечір, як завжди, несамовито підтримували музикантів. Тож зрозумілі емоції хлопців із херсонського гурту «ДВИЖЕНИЕ», які дали інтерв’ю відразу після свого виступу. Слова лідера гурту, були не лише емоційні, а і досить повчальні, мовляв, замість того, щоб «клотися» та ще якось по іншому гаяти час, ми пітніли на репетиціях, але тепер маємо результат. Ми не перед сценою, а не сцені! Ми довго про це мріяли!

Дійсно, у такому віці, коли молодь прагне самоутверджуватися, юнакам приносять задоволення хвилини, коли ти на «вершині», тобто сцені, перед тобою юрба прихильників, вони гаряче підтримують твій виступ, багато хто с хлопців заздрять тобі, а дівчата спрямовують закохані погляди. Заради таких миттєвостей дійсно варто довго і наполегливо працювати на репетиціях, творити та дерзати.

Але такі рок-тусовки приносять задоволення не лише самим музикантам. Глядачі також мають змогу, як кажуть, «відірватися по повній програмі», потанцювати, послемувати, провести час у своє задоволення. Тут немає дорослих, з їхніми постійними докучливими моралями, тут юнаки та дівчата є господарями свята, тож і поводять себе розкуто, як їм подобається. Хто просто слухає музикантів, хто перепочиває, сидячи за столиком, та підкріпляє сили кухлем холодного пива, хто кобаситься перед сценою, а хто просто танцює, як, наприклад, одна енергійна дівчина, яка під «заводну» музику такі піруети почала «накручувати» біля шеста стрептизерки, що всі на мить забули про концерт і не зводили з неї погляду, сподіваючись, що зараз почнеться процес роздягання. 

Коли настав час підводити підсумки, з’ясувалося, що найбільше глядацьких голосів в рамках Обласного відбору отримав гурт «Движение», який і прийме участь у Обласному фіналі. Що до Всеукраїнського відбору, то тут перемогу святкували музиканти, та їх чарівна вокаліста, з гурту «Директорія». Вони і отримали право прийняти учать у Всеукраїнському фіналі, який відбудеться влітку у курортному селищі Залізний Порт у розпал курортного сезону.

Тож можна зрозуміти піднесений настрій музикантів, які були явно задоволені своїм виступом і його результатом: «Незабутня атмосфера драйву у клубі, підтримки глядачів! Це був самий класний виступ за весь час існування нашого гурту!»

Вважаю, ці слова є кращим доказом для інших музикантів того, що їм сміливо можна приїздити до Херсону, знаючи, що тут їх палко підтримає публіка. Відбірні тури рок-дуелей «Прем’єра», та продюсерського теле-проекту «РОК-ДЕБЮТ» проходять постійно протягом року кожні два тижні. Тож подавайте заявки на учать: borzenko@selena.kherson.ua Подробиці на сайті: http://www.premera-veka.kherson.ua/ind.php

Фото сесія київського рок-дербі у Херсоні

http://www.musicsclub.com/index.php?id=1210926986

http://www.musicsclub.com/index.php?id=1210927852

Аніт

Читать в архиве по теме 95:
 
Теги
18.04.2011
Анонс
Приглашаются рок-группы для участия в мото-рок-байк-фестах OPEN AIR, которые будут проводиться в течении всего курортного сезона на морском побережье
04.05.2009
Новости
Времена «Пинк Флойда» уходят в прошлое. Ныне на сцене рок-зрителями приветствуется обнаженный мужской ... 2 мая, Херсон, ночной клуб «Паутина», Время, вперед, Клуб, Новый проект, Ананас.
17.09.2008
Новости
По результатам отбора, Fatal Error 6 декабря второй год подряд выступит в Областном финале. А путевку во Всеукраинский финал в этот вечер получили музыканты севастопольской группы HarDest Choice.
11.03.2008
Новости
Российская группа «Тихий час» из Белгорода уже выступала в Скадовске в рок-кафе «Минутка» в ноябре прошлого года. Правда, в другом проекте – «РОК-ДЕЮТ». Ребятам настолько понравилось, что они вновь приехали на Черноморское побережье несколько месяцев спустя. Теперь уже в роли рок дуэлянтов.
13.02.2008
Новости
Обычно группы, которые выступают в рамках Областного отбора явно уступают в классе коллективам Всеукраинского отбора. Ныне же Sistels и Шедевр выступили довольно ярко.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua