Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Dollheads. Тріп-хоп, «риба» та Прозоров за барабанами

[ 23.05.2008 ]

Dollheads

Незалежний лейбл «Іншамузика» спільно з компанією «ЯОК Мьюзік» представляють оригінальний і дуже незвичайний для української сцени дебютний альбом київської элетронно-рокової команди Dollheads. Ні диск, ні 15 треків, що вмістилися на ньому, не мають назв. Повний авангард. Починаючи з обкладинки і закінчуючи музичним вмістом альбому. Тріп-хоп, мабуть, найбільш вірогідний із стилів, до яких можна віднести творчість цієї банди.

Dollheads - це нова інкарнація поважаної групи Necropolis, яку на початку 90-х називали першою українською готик-групою. Сьогоднішній склад Dollheads: вокаліст Владислав Галінський, гітарист Сергій Коляков, басистий dc і барабанщик Прозоров, відоміший як вокаліст групи ТОЛ.
 

«…музика Dollheads що називається качає. З першого ж прослуховування композиції викликають звикання. Музика неважка для сприйняття і для психіки. Чіткий ритмічний малюнок та лірична незалежність вокаліста надають кожній пісні індивідуального забарвлення, що динамічно змінюється залежно від стану учасників гурту…»

Телеканал «Ентер-Музика».

«…Dollheads грають живцем, але в семплерній манері. Найближчі асоціації - Red Snapper і краматорско-пітерський "Картель". Випираючий витіюватий бас, скромна, але обізнана собі ціну гітара, рясні, але ненав'язливі електронні ефекти, що гойдають біти різного ступеня рваності і "рибні" тексти. Всі разом звучить дуже смачно. Переконаєтеся самі». Макс Віхоть, журнал «Афіша».

«Група принципово використовує "рибу", і, якщо шансон - міська пісня, то Dollheads - шансон без тексту».  А. Зайцев. 

Трек-лист
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
 

Бонусом на диску розміщено 2 відеокліпи групи, які вже тривалий час знаходяться в ротації телеканалу «Ентер-Музика».

Офіційна сторінка гурту - www.dollheads.com.ua

Презентація альбому відбудеться на найближчому закритому концерті Dollheads, які частенько група влаштовує на своїй секретній базі. Широка публіка зможе ознайомитися з частиною матеріалу на презентації збірки «Ре:еволюція» від лейблу «Іншамузика»

1 червня в столичному клубі Бінго, де команда зіграє свій сет.

Прес-служба лейблу «Іншамузика».

Читать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
06.06.2008
Новости
Если вы видите что-то, к чему имеет непосредственное отношение украинский лейбл «Іншамузика», будь то их новый релиз или концерт группы, или еще какая интересность - можете быть уверены, это что-то будет в любом случае отменного качества, а также весьма оригинально и интересно. Такова отличительная черта всего, за что берется группа людей, объединившаяся под логотипом с перевернутыми буквами «А»; нужно признать, особенность довольно редкая в наше время и в наших музыкальных широтахвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua