Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Міжнародний фестиваль «Be Free» до Львова привезуть білоруси

[ 21.07.2008 ]

Be Free

«Білоруська музична альтернатива» - BMAground, Європейське радіо для Білорусі, і молодіжна ініціатива «СтудФормат» вже другий рік поспіль проводить в Україні міжнародний фестиваль «Be Free». Минулого року фестиваль проходив в Луцьку, цього року місцем зустрічі учасників фестивалю з Польщі, України та Білорусії обрано Львів. «Львів нам підходить і за духом, і за місцем розташування. Місту бракувало рок-прориву, 8-10 серпня, він відбудеться під час фестивалю», - зазначила під час прес-конференції одна з організаторів фестивалю Марія Садовська.

Україну білоруси обрали місцем проведення заходу через те, що ні полякам, ні білорусам, не потрібно отримувати візи аби сюди приїхати. «Також тут набагато простіше організовувати фестивалі. В Білорусії, аби провести якийсь виступ під відкритим небом, необхідно заплатити чималу суму міліції, медикам, купити дозвіл, надіслати на прослуховування музичний матеріал», - розповів керівник музичного лейблу BMAground Віталь Супрановіч.

Водночас лідер рок-гурту ULIS Слава Корінь повідомив, що рок-музика вже близько десяти років не в фаворі у білоруської влади: «Людям нав’язують музику, яка не примушує думати, яка не говорить про внутрішні почуття, політику. Донедавна організувати виступ просто неба було практично неможливо, навіть у нормальному клубі це було складно організувати». Через це ще одним завданням, які поставили білоруси, організовуючи цей захід - показати, що в Білорусії є рок-культура та привернути увагу до того, що відбувається в країні.

Участь у фестивалі візьме близько 30 гуртів. Зокрема, з білоруської сторони: Krama, ULIS, Neuro Dubel, Zygimont vaza, WZ-ORKIESTRA, Pomidor/OFF, IQ-48, Стары Ольга; з польської - Habakuk, Voo Voo; української - «Тартак», «Гайдамаки».

Львів
площа Ринок
      8 серпня з 12:00 по 17:00,
парку ім. Б.Хмельницького
      9 серпня з 14:00 по 24:00 та 10 серпня з 16:00 по 23:40.

Більше:
www.festsvabody.org
www.myspace.com/fest_svabody
http://fest-svabody.livejournal.com

zaxid.net


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua