Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Перлини Сезону 2008 - підсумки

[ 23.07.2008 ]

Перлини Сезону

У вихідні, 19-20 липня, відлунав тринадцятий фест Перлини Сезону. Особливість цьогорічного дійства полягала в тому, що фестиваль запросив позмагатися поміж собою виконавців, відзначених званнями та дипломами на Перлинах минулих років, при чому без розрізнення за стилями. Всього взяли участь у змагові 13 гуртів, з яких п’ятеро отримали нагороди вже від цьогорічної забави. «Найкращим гуртом Перлин Сезону-2008», за одностайною думкою журі, було визнано Антитіла.

Іншими відзначеними стали:

Смарагда (Київ) – «Перспектива Перлин Сезону-2008»;
Роллікс (Херсон) – «Гурт правильної музики на Перлинах Сезону-2008»;
Царське Село (Київ) – «Питомо український рок на Перлинах Сезону-2008»;
F.O.C. (Запоріжжя) – «Найкраще шоу на Перлинах Сезону-2008».

До суддівської ради входили зокрема Діля (Едуард Приступа, чільник гурту НеДіля), Дмитро Ципердюк (учасник Dazzle Dreams) – люди, котрі знають музику не за чутками. І вони успішно підтвердили це з підмостків Перлин Сезону-2008, виступивши на них як гості.

Гурт НеДіля, який завершував перший день дійства, постав перед глядачем у справжній рок-іпостасі: зі щільним натиском у звучанні і підривним ритмами. На жаль, виступ НеДілі був скороченим, проте хлопці все ж встигли вперше винести на люди свою найсвіжішу пісеньку під назвою Туса. Швидше за все, що це награння стане популярним, позаяк Туса має усі задатки для цього: весела, легко запам’ятовується і підспівується, з «рівним» диско-ритмом.

Dazzle Dreams, наразі, не часто випадає нагода послухати наживо ще й із живим барабанником, однак запорожцям та гостям міста фестиваль надав таку можливість. Впереміш зі своїми відомими за кліпами гітами, гурт виконав кілька робіт з майбутнього доробку. З представленого можна зробити певне уявлення про другу платівку: ті, кому за 35, згадають модну стилістику своїх шкільних років, а ті, хто лише починає ставати меломаном, зможуть на власні вуха переконатися, що цілком придатними для танців можуть бути не лише швидкі ритми.

Завершив забаву Тартак, який виконав мішанку зі своїх різних платівок. Підспівувати народними голосами хлопцям допомагали дві чарівні співунки, які окрім голосового насичення додали ще й краси у картинці, а також чільник щойно нагородженого Роллікса Дмитро Ігнатов, якого гостинно запросив на сцену  Сашко Положинський, аби виконати Мікроff/onну Перевірку. Нагадаємо, що її написали саме ролікси.

fdr.com.ua

Читать в архиве по теме 5:
 
Теги
20.06.2006
Анонс
24 червня в столиці України місті Києві на Майдані Незалежності відбудеться святковий концерт до Дня Молоді України. В програмі беруть участь: гурт «Мандри», «Скрябін», а також відбудеться презентація учасників Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Перлини сезону - 2006». Початок концерту о 19:00.
07.06.2006
Новости
Свершилось чудо. Теперь фестиваль «Перлини сезону» четко определился, что из 300 демок, на прослушивание в Киев приедет 40 групп и они выступят в клубе «Бочка» 11 июня в воскресенье с 10.00 до 18.00.
16.06.2005
Новости
В Україні мало фестивалів. В Україні катастрофічно мало рок-фестивалів. Але коли українські музиканти зустрічаються з Дирекціями тих українських фестивалів... Давно наболіла і весела тема. Ми пропонуємо її для обговорення.
19.07.2004
Новости
У рок-частині фестивалю перше місце посів гурт «ЧЕКА» (м. Одеса), на другому - гурт «Холодне Сонце» (м. Тернопіль), а третіми став гурт «Талісман» (м. Житомир). Дипломантами рок-номінації стали гурт «Фліт» (м. Івано-Франківськ), гурт «Ze Amigos» (м. Краматорськ, Донецька обл.) гурт «Зайвий Рух» (м. Луцьк) та гурт «Disclaimer» (м. Київ). А на думку SMS-активістів, переможцем став гурт «Талісман» (м. Житомир), здобувши майже 500 SMS-голосів.
16.07.2004
Новости
Конкурсанти фестивалю у номінації рок-музика
Гурт «Зайвий Рух» (м. Луцьк)
Гурт «Ze Amigos» (Донецька область, м. Краматорськ)
Гурт «Disclaimer» (м. Київ)
Гурт «Біонік» (м. Чернівці)
Гурт «Холодне Сонце» (м. Тернопіль)
Гурт «Талісман» (м. Житомир)
Гурт «Stand.up» (м.Київ)
Гурт «АННА» (м.Львів)
Гурт «ЧЕКА» (м.Одеса)
Гурт «Фліт» (м.Івано-Франківськ)Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua