Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

23–24 серпня в Унежі свято Незалежності

[ 19.08.2008 ]

Уніж

Кузня збирає форматний люд на спільне святкування Дня Незалежності України.

В Унежі триває будівництво Кузні — центру молодіжного руху для тих, хто хоче і може реалізовувати потужні українські проекти. Першою масовою подією Кузні став Фестиваль українського формату «Уніж». Проте «Уніж», як і було заявлено з самого почтаку — це дещо більше, ніж фестиваль, він мав на меті зібрати молоду прогресивну спільноту тих, у кого є бажання здійснювати свої ідеї в Україні. 

Територія форматності продовжує свою роботу. Як було заявлено під час першого фестивалю українського формату, територія Унежа має стати постійно діючим майданчиком для українських проектів.

23–24 серпня в Унежі свято НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Два дні насиченої програми: музика, кіно, майстерні, майстер-класи, зустрічі з художниками, режисерами, літераторами, дискусійні клуби на серйозні і не дуже теми.

Програма динамічно ущільнюється, чим ближче до фестивалю, тим добровільців, що бажають взяти участь в програмі більшає, - найактувальніші зміни читайте на сайті.

У святкуванні беруть участь: Оt Vinta, Етно XL та Бреm Сtокер (Рівне), Тінь Сонця, Рутенія, Перлини Степу та Amalgamma (Київ), Сад (Дніпропетровськ), Полинове Поле (Львів), Гуцул Каліпсо та Серцевий напад (Чернівці), Хорта (Запоріжжя), Фанкоманія (Житомир),  (Київ), Тарас Житинський (Лондон), Транс-Формер (Полтава), Кораллі (Івано-Франківськ).  

Заплановано також дискусійні клуби, зокрема, щодо сучасної української літератури, символічна для кузні майстерня з ковальства і декілька інтерактивних майстерень з малювання.

Літературні читання та дискусії забезпечить літоб’єднання на чолі з Іллєю Стронговським. Ініціювати дискусії обіцяють також Євгенія Кононенко та Марина Павленко, очікуємо побачити також і Тараса Прохаська.

Протягом фестивалю для всіх кіно-манів та поціновувачів українського кіно-виробництва діятиме кіно-клуб, де можна буде переглянути кращі зразки короткого метру з останнього кінофестивалю «Молодість» («На грані», «Клятва», «Приблуда», «Катерина», «Проти сонця» та ін.) та цьогорічної «Відкритої ночі». 

Вартість квитків: на 2 дні фестивалю — 60 грн. 

Кузня – виключно громадський проект, кошти, зібрані за вхідні квитки на фестиваль, підуть на подальшу її розбудову. Ідея проекту полягає в тому, що ми маємо розбудувати Центр своїми руками і саме таким, яким хочемо бачити. Цікаво вивчати історію та культуру власної країни, спілкуючись зі своїми талановитими сучасниками — митцями, науковцями, політиками, підприємцями. Ще цікавіше створювати її самому. Наш спосіб — поменше гасел, побільше дії.

23–24 серпня 2008 року
село Уніж, Городенківський район,
Івано-Франківська обл.

www.unizh.com.ua

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
15.06.2008
Анонс
27–29 червня Дністровський каньйон, село Уніж Городенківського району, Івано-Франківської області. Перший фестиваль Українського формату Уніж-2008. УНІЖ — це дещо більше ніж фестиваль.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua