Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

The Global Battle Of the Bands-2008 - новий сезон розпочато

[ 08.09.2008 ]

GBOB

Національна дирекція міжнародного проекту «The Global Battle Of The Bands» розпочинає новий сезон (вже п’ятий за ліком в свiтi та в Україні) та запрошує до участі і співробітництва всіх зацікавленних осіб.

Загальна інформація про конкурс.
 
В міжнародному проекті «THE GLOBAL BATTLE OF THE BANDS» (GBOB) можуть приймати участь музичні гурти, що грають «наживо» та співають на будь-яких мовах світу музичні твори, які не виконувалися іншими виконавцями.
Склад гурту може становити від 2 до 8 учасників.
Для участі в проекті необхідно належним чином скласти заяву на участь у GBOB
та сплатити реєстраційний внесок – 15 фунтів стерлінгів з кожного учасника гурту.
 
В кожній країні (що є учасником GBOB) під час відбіркових концертів та Нацiонального фiналу, професійним складом журі, обирається переможець (Кращий Новий гурт країни).
В Лондоні відбувається світовий фінал, де обирають «Кращій Новий гурт світу».
Головний приз, який отримує переможець, становить $100 000 готівкою.
 
Ніяких фаворитів, ніяких проплачених "перемог". Цей принцип закладений і суворо виконується організаторами конкурсу GBOB Ltd., а також є частиною контракту національних директорів в кожній країні.
 
Факти історії
 
1979 рік.
Конкурс BATTLE BANDS починає проводитися в скандинавських країнах.
Не в останню чергу цьому конкурсу зобов'язані своєю популярністю групи A-HA (Норвегія) і EUROPE (Швеція), які на зорі 80-х брали участь в конкурсі. Перемоги конкурс тоді їм не приніс, але став відмінним стартом.
 
2004 рік.
Ухвалено рішення реалізовувати транснаціональний проект з єдиним фіналом.
До назви конкурсу додається «GLOBAL», до складу країн учасниць приєднується Україна.
 
2004 рік.
Проходить перший Український фінал GBOB у Києві. 17 гуртів-учасників. Переможець – «Оркестр Янки Козир». Гурти з 16 країн зустрічаються у фіналі в Лондоні. Перемогу святкує гурт з Іспанії.
 
2005 рік.
Відбіркові тури у 10 містах України. 73 гурти-учасники. Національний фінал у Києві. Переможець – гурт «ТОЛ». 24 країни представлені на Світовому фіналі. 100 000 доларів отримує гурт з Ірландії. Наш ТОЛ стає четвертим в світі!
 
2006 рік.
Відбіркові тури у 7 містах. 56 гуртів-учасників. Український фінал у місті Мукачеве, старовинний замок Паланок. Переможці – кияни «Etwas Unders». 25 команд з усього світу в лондонській «Асторії». Перемагає гурт з США.
 
2007 рік.
6 відбіркових турів у 3 містах. 66 гуртів-учасників. Національний фінал у Києві. Переможці – львівсько-київський гурт «АтмАсфера». 25 команд з всього світу на Світовому фіналі. Наші знову четверті. Перемогу святкує гурт з Фарерських Островів.
 
 
Сезон 2008.
 
Перший этап конкурсу - відбіркові тури містами України.
10 турів пройдуть у вересні-жовтні 2008 р. на таких майданчиках:
 
       Київ, клуб «Бінго» (4 тури: 23, 24, 25, 26 вересня)
       Харків, клуб «Форт» (1 тур: 28 вересня)
       Львів, Рок-клуб «Старушка» (2 тури: 4 та 5 жовтня)
       Ужгород, клуб «Кактус» (1 тур: 4 жовтня)
       Одеса, клуб ХХІ век (2 тури: 4 та 5 жовтня)
      
                  
Виступи у відбіркових турах оцінюються журі та глядачами. До роботи в журі Національною дирекцією запрошуються відомі діячі вітчизняного шоу-бізнесу, продюсери, музиканти, журналісти, музичні критики.
 
Другий етап – жовтень 2008 року.
Національний Фінал (місце уточнюється).
 
До боротьби за головний приз офіційно залучаються переможці відбіркових турів та
5 найкращих гуртів попереднього сезону (з 2-го по 6-те місце).
Гурт-переможець їде за рахунок організаторів до Лондону змагатися за головний приз.
 
 
Журі Національного Фіналу 2008.
 
В журі Національних фіналів запрошувались і працювали такі фахівці:
 
Віктор Придувалов (режисер, кліпмейкер), Олег „Белый» Шевченко (звукорежисер, лідер гурту «White»), Едуард Лозовий (журналіст телеканалу 1+1), Юрій Хусточка (музикант гурту AEsthetic Education), Міла Кравчук (музичний оглядач сайту music.com.ua), Юрко Зелений (упорядник FDR-вістей),   Євтушенко Олександр (музичний оглядач), «Птица» (головний редактор журналу ХЗМ), Юрій Молчанов (генеральний продюсер телеканалу ЕНТЕР-МУЗИКА), Євген Мінко (головний редактор журналу «Телекритика»), Марина Круглова (арт-директор міжнародного фестивалю «Чайка»), Олександр Стасов і Олена Кабо (радіо Джем ФМ) та ще багато відомих особистостей та фахівців.
 
Такі люди зазвичай і визначають «Кращий новий гурт України» - представника країни на Світовому фіналі.
 
Третій етап.
 
Триденний Світовий фінал в Лондоні в грудні 2008 року у відомих клубах британської столиці. У цьому році очікується 34 країн-учасниць.
Там і буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає грошову винагороду ($100 000 готівкою).
Запрошуємо команди до участі, а глядачів, ЗМІ та професіоналів шоу-бізу до уваги! Саме в цьому проекті можна зустріти велику кількість молодих та амбіційних, талановитих та перспективних, майбутніх зірок рок-сцени.
Проект «TheGlobalBattleOftheBands» є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не тільки в нашій країні, але і у світі..
Бажаємо всім гуртам гідної участі та перемог!
Реєстрація, подробиці та умови участі на сайтах www.gbob.com.ua або www.gbob.com
 
Українська дирекція «TheGlobal Battle Of the Bands».
gbobua@mail.ru

Читать в архиве по теме 28:
 
Теги
07.12.2011
Новости
4 грудня в столичному клубі Бінго відбувся вже восьмий за ліком Національний Фінал The Global Battle Of The Bands 2011. 13 команд з різних міст України зійшлися в боротьбі за право представляти країну на Світовому Фіналі найбільшого конкурсу для рок-колективів
22.11.2011
Анонс
Українська дирекція міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands з гордістю анонсує вже восьмий за ліком Національний Фінал, який відбудеться 4 грудня в столичному клубі Бінго.
В наявності два квитки на фестиваль, для розіграшу між поцінововучами сучасної вітчизняної рок-музики
25.10.2011
Фото
4-й киевский отборочный тур международного конкурса The Global Battle Of The Bands 2011
30.08.2011
Анонс
Національна дирекція міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands розпочинає новий сезон (вже восьмий за ліком в свiтi та в Україні) і запрошує до участі та співпраці всіх зацікавлених осіб
06.09.2010
Анонс
10 вересня в столичному клубі Бінго відбудеться відкриття нового сезону TheGlobalBattleOfTheBandsв Україні - 1-й Київський відбірковий турвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua