Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Мотор'ролла - Кольорові Сни

[ 13.10.2008 ]

Мотор'ролла

Історія Мотор’ролли як групи (примітка: не плутати з відомим брендом, назва бере за основу хитронаписане слово «мотороллер») почалася в 90-х. Творчий шлях колективу можна розбити на дві частини: до 2001 – з характерними постійними змінами складу, і після 2001 – коли до мікрофона стає Сергій Присяжний. Перетрубаціїі складу будуть продовжуватись і після 2001-го, але завдяки тому що в групі вже сформувався, так званий, кістяк, як  то Сергій Присяжний та Ігор Лисий, це вже не так критично впливає на роботу.

Мотор’ролла не є якоюсь видатною чи особливою, та є в них щось, що залишає питання відкритим. З одного боку, група вважається мейнстрімом (це таке хитре слово, яке означає, що вини актуальні та популярні). З іншого, у «Моторрів» не властива для мейнстрім команд тенденція випускати альбоми раз на три-чотири роки. Минулий повноцінний альбом «…шо кому не ясно?» наші вуха чули аж у 2005, виходу наступного прийшлось чекати аж до 2008-го.

За цей час на радіохвилях в ротаціх встигло побувати декілька синглів, відзнято два кліпи, які можна було бачити по ТБ. Зазвичай, шоубізнес швидкоплинний, одину-дві хитяри в ротацію, кліп по ТБ і, поки про тебе не забули, альбом, гастролі і т.д. Мотор’ролла ж йде своїм шляхом не поспішаючи.

Обкладинка альбому кожному має нагадати щось своє, оскільки за основу взата одна з тих картинок на ассоціацію, що показують психологи і потім з'ясовують, що коїться у вашій підсвідомості.

Новий альбом – типовий поп-рок в гарному розумінні цього слова. Не такий, що принесе щось видатне та залишиться в легендах, але драйвовий, ліричний, чесний. Деякі пісні цілком можуть перекочувати з динаміків до вуличних співів під гітару.

Частина пісень в альбомі не є авторськими. Так, деякі з текстів написані Томою Приймак, «До Тебе, Мила» - то пісня друга групи, а «Додому Не Йшов» взагалі кавер на пісню хмельницької «Страшний Головний Біль». Є пісні які були написані ще у 90-х, їх було реанімовано та перероблено під сучасний саунд. У «Я не бачу кольорових снів» можна почути голос Сашка Положинського .

Рок музика – там де відрізняють «фабрику» від «душі», якісь підсвідомі ниточки задіюються і народжується відчуття правдивості. Автор залишає за собою право суб’єктивності таких відчуттів. «Кольорові Сни» - робота чесна, не конвеєрна.

Рекомендовано до прослуховування шанувальникам групи, любителям сучасного українського року віком до 25 років та меломанам.

Особиста оцінка 7 з 10

Трек-лист:
01. Аеліта
02. Моя вода
03. До тебе мила
04. Полум`я
05. Cтрум
06. До дому не йшов
07. Дівчинку убив я
08. Давай я навчу тебе поганому
09. Травень
10. Пригадай (Новорічна)
11. НумоТіОмани
12. Я не бачу кольорових снів
Бонус
13. Аеліта (disco mix)
14. Моя вода (pop mix)
15. До тебе мила (romantic mix)
16. Полум`я (acoustic mix)
 
Мотор'ролла
Кольорові Сни
2008
Moon Records

Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
ТегиКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua