Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Хаш - нове блюдо від Юрія Здоренко

[ 24.10.2008 ]

Хаш

Як ми пам’ятаємо, славетну банду «Борщ» було благополучно розформовано «до вияснєнія». Причина була класична – творчі непорозуміння.

Після ниски чуток один з його уламків, або якщо хочете інгридієнтів, Олександр Піпа анонсував свою нову групу @Traktor. А от про плани Юрія Здоненка так і лишалися на рівні чуток.

Та ось, можна констатувати, Юрій та компанія приготували нову блюдо для української музичної кухні:

«Енергії, випромінюваної слухачами на концертах групи «Борщ» легко вистачило б на запуск великого адронного коллайдера. Але оскільки вектор її був завжди спрямований на сцену, творчий потенціал групи досяг критичної крапки, і атомне ядро «Борщу» розділилося, визволивши додаткову кількість енергії. Ще більше пісень, кліпів, концертів очікує фанатів групи «Борщ». Сьогодні блюдо дня нашої музичної кухні - ХАШ.»

Що тут ще додати, тільки те що «інгридієнти» залишились «борщові»:
Юрій Здоренко (екс-Борщ, екс-ВВ, екс-ЯЯЯ)
Дмитро Комарьков (екс-Борщ, екс-Noisy Kinsfolk)
Вадим Зюбін (екс-Борщ, екс-Unerase)

А от що приготують для нас ці авторитетні украінські рок-музикі ви зможете почути власновух на концерті у «Хмільній Бочці» 6-го листопада.

6.11.2008
ХАШ
Stinx – на розігріві
Бочка хмельная
Вхід: 50 грн.
Початок: 19:00

* Офіційний сайт: http://www.hash.com.ua

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
31.12.2010
«Хаш» - куштуйте «На здоров’я»! Після розпаду «Борща» Юрій Здоренко і компанія зібралися у іншу формацію, яка встигла випустити вже 2 релізи. Першим був ЕР «П’яний шансон або Трохи віскі», а другий – повноцінний альбом «На здоров’я!»вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua