Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Morrison Fest - 65th anniversary

[ 01.12.2008 ]«I want to hear the last poem
Of the last poet»
James Douglas Morrison

Він увійшов до клубу «27» 3-го липня 1971 року, пробувши музикантом всього 6 років. Неоднозначні пісні зробили Моррісона одним із найпопулярніших та найскандальніших особистостей свого часу. Колись дуже сором'язливий хлопчина, який боявся повертатися до публіки обличчям, перетворився на ідола, на Того, хто може перевернути весь світ і відкрити Двері сприйняття. На відміну від популярного в той час  руху хіппі, Моррісон не спотворював світ рожевими окулярами, він описував його таким, яким він був насправді – жорстоким і безжалісним.

Хоча, в цьому світі було місце для кохання, сексу та музики, яка коли-небудь скінчиться...

Незважаючи на свій спосіб життя, Моррісон був надзвичайно ерудованою людиною, він захоплювався філософією Ніцше, культурою американських індіанців, поезією європейських символістів та іншим. Його вважають не тільки визнаним музикантом, але й видатним поетом. Його навіть ставлять в один ряд з Уільямом Блейком та Артюром Рембо. В цьому році ми відзначаємо 65-ту річницю короля-ящірки.

Morrison fest – це подія, яка неодмінно збирає багатьох шанувальників творчості Джима та Doors загалом. На цей раз шаманити будуть київські гурти:
День Защиты Детей,
Angie Nears,
Ereneria,
Doza,
Karmacoma
та спеціальні гості з Білорусії – гурт «Scrim».

Morrison Fest
7 грудня, 19:00
клуб «Авеню», вул. Воровського 24.
Вхід: 35 грн

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
21.12.2004
Новости
12 декабря в киевском клубе «Store 205» прошёл фестиваль памяти Джима Морисона «Morison fest».вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua