Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Сергій Шишкін: «Перемоги, здобуті власноруч - це дійсно перемоги»

[ 05.01.2009 ]

Живий Погляд

У Володимирі-Волинмському вже не перший рік проходить акція «Живий Погляд». Її унікальність в тому, що молоді музиканти за свої гроші орендують приміщення і апарат. Це дає можливість бути незалежними від будь-яких структур, спонсорів чи політичної кон’юктури. Кожен гурт сам визначає свою естетику і способи її подачі. Слоган акції: «Маленькі міста мають право на свою музику». Завдяки «Живому Погляду» музиканти регіону почали з’являтись на рейтингових українських фестах. Так на 2й тур Червоної Рути були запрошені аж 3 гурти з Володимира-Волинського, який налічує всього лише 38 тисяч населення. Найвідоміші представники цього проекту «Краплі МорZу», «ІншІ» та «Апатія».

Ми поспілкувались з керівником проекту Сергієм Шишкіним.

Акція Живий Погляд - коли і з чого почалась

З мого усвідомлення… Що діти з Володимира їздять на Тараса Бульбу подивитись і послухати, а навіть не здогадуються - як потрапити на сцену, хоча в більшості всі музиканти і фестиваль Володимир у рідному місті для них недосяжний. Якось зібрав в себе на кухні чоловік з 10 і розповів їм, що ми могли б щось зробити самі.

Розкручувати почав на нашому Володимирському інтернетфорумі. Через нього знайшов молодняк, який тоді і допоміг в розкрутці. А тепер вже зміна поколінь відбувається.

А як так виходить що фестиваль у рідному місці не бере до участі «своїх»

Та бере, але дуже туго. В нас цілі скандали на форумі. Піпл хоче попси. А ті, хто грає, грати хочуть те, що треба. Я підтримую останніх у тому, щоб їм грати те, що вони собі хочуть, те, що адекватно часові.

Направду ці діти потрібні тільки тоді, коли політикам треба розіграти якусь підтримку молоді, а далі все одно крутись як хочеш. Я це все знаю. Мені таки 50.

Думаю в такій ситуації знаходять практично всі міста, тож ваш досвід - як криголам. Як ви реалізовували свої задуми?

Спочатку ми запланували акцію до дня боротьби зі СНІДом і розповсюдили запрошення. Перед тим я пішов по спонсорах і зміг знайти близько 1000 євро. При тому пообіцяв, що далі будемо самі крутитись.

Усі гроші пішли на розробку стилю, лого, рекламу і оренду. Тоді у Володимирі навіть жодного пристойного комбіка не було в кого взяти але, розносячи запрошення, я все одно думав про самоокупність тому частину квитків ми спробували продати. І таки продали, хоч трошки АЛЕ!!!!

Мені досі мало хто вірить, що в маленькому містечку ми примудряємось продавати квитки, навіть Скрипка на Тарасі Бульбі заповажав.

Вже пройшло багато концертів і як справи з самоокупністю?

Тяяяяжко, але досі вдавалось. Музиканти в нас теж звикли до шари, але потроху за 2 роки ми привчили музикантів, якщо хочуть грати - мають самі про це потурбуватись.

Перемоги , здобуті власноруч - це дійсно ПЕРЕМОГИ.

Коли наші хлопці почали їздити на конкурси, вони відразу відчули дух команди Живого Погляду. Наші гурти підтримують один одного. Жлобства не допускаємо і рубаємо на корню. Інакше поодинці перемочать. Але стилістично всі різні.

Самі собі пани виходить. А з місцевою владою у вас які стосунки? Приміщення там чи запрошення на дні міста...

З владою?... Цього року на моїх 50 ми провели відбірковий тур Срібної Підкови. Ми, а не влада. А перед тим за місяць відбірковий тур Тараса Бульби в межах Живого Погляду. Про владу краще не питай. В них гасло: пообіцяти і не зробити.

Тому і не відбувся фінал Срібної Підкови у Львові. НЕ ПИТАЙ МЕНЕ ПРО ВЛАДУ, ЇЇ НЕМА.

У вас виступають тільки місцеві команди? Ви не думали розвивати ідею. Останнім часом проводити фестивалі подаліь від великих міст входить в моду.

Тоді потрібна спонсорська підтримка, і то потужна. До нас багато хто просився. Але я не хочу здавати своїх пацанів. Бо до наших взаємин: зробити свято за свої - мало хто доріс. А понаїдуть «звьозди» під кимось розроблену тему і починають «звіздіти». А багато з них щось зробили самі і не тільки для себе? В нас вже й львівяни бували з розчепіреними пальцями і не тільки. Коли все зроблено, завжди є кому повчити. А потім роз’їдуться і ... то нема фінансування, то влада кинула, то ще яка біда. І далі мої пацани нікому не потрібні.

Тут самі зробили, коли захотіли і ніхто не забере пріоритет. А хто навчився грати за свої, має шанси навчитись поважати для початку САМОГО СЕБЕ, щоб потім банально не лягти тупо під когось. Наскільки це тяжко - привчити дітей поважати самих себе - краще не питай. АЛЕ факти наяву.

З нами навіть місцеве телебачення співпрацює, хоч показувати альтернативні концерти в маленькому містечку - не зрозуміють. Але кожен учасник потім може мати власне ДВД в непоганій якості.

Але ж ви не одні. Якщо не великий фест, то як щодо взаємообміну «ви виступаєте у нас ми у вас».

Я з того і починав з львівянами, тільки про обіцянку вони відразу забули… як нашим же транспортом виїхали за межі міста. Провели в себе акцію, а з наших нікого не запросили. Просто там спонсорським баблом засмерділо, а воно краще лягає у власну кишеню. Хоча потім приїздили ще, і ще. І всі з розчепіреними пальцями. Допоки сцена не ставила все на свої місця.

Хоча були в нас і нормальні гості. От теперішній Серцевий Напад (Луцьк - Чернівці) в нас дебютував. І успішно . Тепер ми друзі. А все тому, що вони теж самі собі за все завдячують.

Просто гроші з центральних бюджетів до нас не доходять. По дорозі їх є кому і куди пристроїти. Тому, при теперішній схемі розподілу бюджету наша схема - сама виживальна. А вони там в центрі собі як хочуть. Нехай міняються влади, уряди, мери.... Хлопці захочуть щось зробити - я їм допоможу.

Знаєш, я тільки цього року сам брав участь в кількох фестах і як член жюрі, і як організатор і навіть як учасник. Багато де влада «успішно» освоїла сотні тисяч гривень, а ми - виконавці, потрібні були лишень для рейтингу. Тому мені це НАБРИДЛО!!!

Більше про фестиваль, його організаторів-учасників ви можете дізнатись на офіційному сайті: www.poglyad.net.ua

Фото: Роман Гречаник
Спілкувався: Дмитро Реміш
© Киевский Рок-клуб


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua