Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Зелена Толока – очистимо наше місце

[ 20.05.2009 ]

Зелена Толока

Було…

16 травня, на Замковій горі за ініціативи фестивалю «Країна Мрій» та партнера фестивалю – компанії «Кока-Кола Україна» відбулась друга Зелена Толока, присвячена Міжнародному Дню Клімату. В такий спосіб організатори презентували Етнічний фестиваль «Країна Мрій» та зробили ще одну спробу привернути увагу громадськості до гострої проблеми забруднення довкілля. Головна мета заходу – мотивувати киян дбайливіше ставитись до природи, починаючи з малого – піклування про чистоту рідного міста.

«Забруднення навколишнього середовища – одна з найбільших проблем сучасності. Адже від того, чим ми дихаємо, яку воду п’ємо та які продукти споживаємо сьогодні залежить добробут наших майбутніх поколінь завтра, – наголошує Олег Скрипка. – Наразі ми не можемо лишатись осторонь цієї проблеми. Саме тому головний акцент цьогорічного фестивалю «Країна Мрій» буде поставлено саме на тему охорони екології довкілля».

Місце прибирання було обрано не випадково. Відомо, що крута Замкова гора була місциною неприступною, і саме це сьогодні стало головною бідою історичної пам’ятки Києва – територія є вкрай важкодоступною для прибиральників та комунальних служб.

До участі в Зеленій Толоці долучилися Фома з гурту «Мандри», кінорежисер Олесь Санін, брати Капранови з видавництва «Зелений пес», Влад Кириченко («Наш Формат»), гурти «Хорея Козацька», «Михайлове Чудо» та «Фанфаре Оркестра», а також всі небайдужі – молодь, студенти, люди старшого покоління і навіть діти.

Буде…

Музичні новини НЕПОПСА та сайт «Интересный Киев» запрошують вас взяти участь у Зеленій Толоці, присвяченій Дню Києва.

23 травня о 12:00 разом з однодумцями музикантами та слухачами ми збираємося на прибирання Юрковиці.

Юрковиця- найперша офіційно визнана (ще в путівниках XVIII століття!) Лиса гора, яких, як Вам може бути відомо в нашім місті більше десятка. За всіх часів сюди з'їжджалися, зліталися на шабаші, з'їзди й симпозіуми елегантні дами на мобільних мітлах. Ці специфічні аеродроми, на думку Василя Стуса, залучали в Київ не тільки відьмочок, але й душі геніальних поетів. Висота її 175 м над рівнем моря, так що право називати цей пагорб горою не підлягає сумнівам. Тут багато цілющих джерельних джерел і струмків.

Сьогоднішня Юрковиця - це досить своєрідна ландшафтно-історична зона Києва. Тут зосереджені  пам'ятки унікальної промислової архітектури Києва другої половини XIX - початку XX століття.. Це й цегельний   завод, історія якого начинется з кінця  XIX століття. Колишній пивоварний завод - «дідусь «Оболоні», працював тут з 1892- року. Сьогодні від нього залишилася лише сама стара київська заводська труба, на якій видна дата її будівлі - 1895 рік.

А ще Юрковиця - це одне з найкрасивіших панорамних місць Міста, відоме хіба що його щирим знавцям. Місце, де можна по-справжньому «політати» над нашим містом, побачити його красу. Це НЕ ПОПСОВЕ МІСЦЕ, куди співтовариство «Интересный Киев» і програма «НЕПОПСА» радіо ДжемFM (Київ 95,6 fm)- збирають тих, хто дійсно хоче зробити ПОДАРУНОК МІСТУ до Дня Києва.

Ми збираємося в суботу, 23 травня в 12:00 на зупинці «Соляна» 14 і 9 трамвая (10 хвилин від ст м.Лук’янівськая, карта).

* Із собою бажано мати міцні рукавички.

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
26.05.2009
Новости
23 травня радіостанція ДжемFM та сайт «Интересный Киев» зібрали своїх прихильників на «непопсову толоку» на гору Юрковицю. В наведенні ладу на кращій панорамній горі столиці також взяли участь популярні рок-музиканти груп НеDіля, ГражданинЪ Топинамбур, АнтитілА, CoMaha, Татхаґата, а також Марія Бурмака та Ірена Карпа.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua