Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Кращі Люди готуються до фінального unplugged-вечору

[ 29.05.2009 ]

Лучшие Люди

Благодійний арт-проект Кращі Люди відіграв останню вечірку першого сезону.

28 травня у клубі Docker’s АВС відбулася заключна вечірка за участі груп O. Torvald (на фото), Marakesh, Riffmaster, які вперше представили Києву свої абсолютно нові концертні програми, що стануть основою наступних альбомів всіх трьох груп.

Хоч клубна вечірка в Docker’s АВС була заключною, однак це не означає,  що проект Кращі Люди вже пішов у відпустку до осені, навпаки – 31 травня за участі провідних непопсових музикантів Кращі Люди влаштовують вуличні мистецько-агітаційні акції на Хрещатику у Пасажі. У неділю під час святкування Дня Києва біля фонтану у Пасажі буде побудована сцена, на якій відіграють свої сети групи Хорта, Qarpa, Таршис, SuperDivka, Татхаґата, Riffmaster, ГражданинЪ Топинамбур і SЮR Band.

Великий шестигодинний концерт о 13:00 розпочнеться з виступу російської культової групи «Смысловые Галлюцинации». Під час вуличних акцій на Хрещатику організатори та учасники проекту Кращі Люди збиратимуть гроші на потреби відділення дитячої онкології Київської обласної лікарні, створюватимуть базу донорів крові, які потрібної миті можуть прийти на допомогу онкохворим дітям, пропагуватимуть здоровий спосіб життя та популяризуватимуть донорство.

Спочатку планувалося провести вуличні акції проекту Кращі Люди два дні поспіль 30 та 31 травня, однак потім організатори відмовилися від тої ідеї. Було вирішено провести одну велику акцію, ніж дві маленькі, тим більше, що 4 червня КРАЩІ ЛЮДИ влаштовують великий unplugged-вечір, на який зберуться всі учасники першого сезону проекту. Великій фінал гратимуть групи Диверсанти, The Вйо, С.К.А.Й., Gouache, Марія Бурмака, Таршис, CoMaha, НеDіля, Сергій Бабкін і Green Grey.

Саме під час великого unplugged-вечору будуть підбиті підсумки першого сезону проекту Кращі Люди та оголошена його концепція в другому сезоні.

Найближчі непопсові події від ДжемFM:

31 травня – Хрещатик, фонтан у Пасажі - вуличні акції благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ – Таршис, Хорта, Riffmaster, ГражданинЪ Топинамбур, SuperDivka, Татхаґата, SЮRBand, Qarpa, Смысловые Галлюцинации

4 червня – клуб Docker Pub – фінальний unplugged-вечір першого сезону благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ - Диверсанти, Таршис, The Вйо, CoMaha, НеDіля, С.К.А.Й., Gouache, Марія Бурмака, Сергій Бабкін, Green Grey.

Читать в архиве по теме 15:
 
Теги
23.11.2009
Анонс
Після перерви на карантин арт-проект Кращі Люди поновить свою діяльність 26 листопада одразу з подвійної презентації. Під час чергової вечірки в клубі Docker's ABC відбудуться виступи груп Гапочка та Gouache, які представлять свої нові відеороботи та пісні.
21.10.2009
Фото
Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»
12.10.2009
Анонс
Другий сезон арт-проекту «Кращі Люди» відкриється 15 жовтня у столичному Докер Пабі зі спеціального благодійного концерту, збір від якого піде на відбудову нещодавно спаленого арт-центру Павла Гудімова ЯГалерея.
11.06.2009
Новости
Заключна unplugged-вечірка Кращі Люди від ДжемFM відбулася хоч і без електрогітар, але з розмахом
03.06.2009
Анонс
4 червня у столичному клубі Docker Pub на Богатирський 25 відбудеться великий unplugged-вечір першого сезону благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ, ініційованого провідними непопсовими музикантами, радіостанцією ДжемFM та мережею закладів Docker.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua