Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Мотор'ролла - The best of...

[ 09.06.2009 ]

Мотор'ролла

Порівняно молода хмельницька формація «Мотор’ролла» дожила до своєї першої збірки «Найкращого» - а це дводисковий комплект, де є DVD-диск з вибраними кліпами та звичайний аудіо-диск з визнаними хітами. Граючи жвавий і міцний рок-мейнстрім, група вже давно зажила репутації стабільного колективу, який щосезону незмінно викидає на медіа-ринок два-три радіо-хіти та регулярно радує фанів живими концертами. Не дивлячись на кризу, хлопці нині знову в дорозі , знову «викладаються» на сто відсотків і радіють , що публіка справді скучила за їхніми піснями.

Секрет попиту на їхню музику простий – у грамотному дозуванні складових, де є фірмовий глем-роковий драйв, щира відвертість, іронія і самоіронія, здоровий позитив світосприйняття. Те, що називають активною громадянською позицією, група неодноразово засвідчувала під час турів «Не будь байдужим», організованих на популяризацію, захист і підтримку української мови серед молоді. Майже усі треки «Найкращого» - це пісні-номінанти національних хіт-парадів у період з 1996-го до 2008-го років.

Добре знаючи матеріал з усіх чотирьох офіційних альбомів, а це – «Забави патріотів», «Тиск», «Що кому не ясно?» та «Кольорові сни», я зробив би трохи іншу компіляцію - з наголосом на жорсткіший нонконформізм, що домінував у Їхній творчості наприкінці 90-х. Власне, тоді вони належали до альтернативної суб-культури, тексти свідчили про болісні пошуки сенсів буття... Добре, що хоч «Революція», «Забави патріотів», «Моя голова – не мікросхема» присутні у збірці. Матеріал 2000-х – а це «Восьмий колір», «Моя вода», «Полум’я»- пісні надзвичайно мелодійні і драйвові , з чудовою лірикою. Відповідно – мають підтримку ширшої аудиторії. Саме тому не хочеться розкладати на одну шальку терезів гостро-соціальні треки, а на іншу – усе інше, адже і те і те – це дві сторони одного і того ж нетривіального явища під назвою «Мотор’ролла».

Трек-лист:
[CD]

1. Не дзвонила, не заходила
2. Аеліта
3. Літо посеред зими (Нумотіомани) спільно з Flashtronica
4. Зима хвора
5. До тебе мила
6. Дівчинку убив я
7. Моя голова не мікросхема
8. Пригадай (Новорічна)
9. Я перевернув цей світ
10. 8-ий колір
11. Осінь жовто-сіра
12. А я собі гуля
13. Забави патріотів
14. З ранку йшов дощ
15. Давай я навчу тебе поганому
16. Революція
17. Настояшчий мужчина (Сварщік)
18. Смакуючи вино
19. Полум’я
20. Моя вода
[DVD]
1. Революція
2. Моя голова не мікросхема
3. Не дзвонила, не заходила
4. 8-й колір
5. А я собі гуля
6. До тебе мила
7. Моя вода
8. Настоящий мужчина (Сварщік)
9. Аеліта
10. Полум’я
11. Мотор’ролла фільм (про те, як створювались кліпи)

Мотор'ролла
The best of...
2009
Moon Records

О.Є.

Олександр Євтушенко
© Киевский Рок-клуб

Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua