Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Гаряче літо Літтла

[ 11.07.2009 ]

Сергій Литвинюк

Сергій Литвинюк здавна відомий у музичних колах як менеджер культової групи Вій. Як і усі ветерани української рок-сцени, він у музиці – у будь-яких іпостасях – давно. Якщо точніше – усе життя. Справжній аксакал... Він – вправний веб-майстер, що створив і підтримує багато сайтів, серед них, ясна річ, чимало музичних. Зокрема – сайти Гайдамаків, Жаби в дирижаблі, «Вія»- електронна сім’я близьких за духом людей. Справи фонографічні – це також його компетенція. Йдеться не лише про продукцію групи Вій. Мова про унікальні аудіо збірки – диск-трибют «Очі відьми», де найкращі хіти Доброго Вечора переспівують не лише молоді команди, а й «аксакали» Кому Вниз та Піккардійська терція, які зробили це блискуче і натхненно. У збірці «Радіо Україна», де роль музичного продюсера виконує Дмитро Добрий-Вечір, Сергію вдалося зібрати одних з найкращих «неформатників», які, звісно, не миготять у модних гламурних передачах... Це саме вони не так давно ходили на Майдан, виборюючи свободу для себе і для усіх.

Сергій Литвинюк:
- Диск «Радіо Україна» вийшов у грудні 2007-го року невеликим накладом, але справив враження і зробив свою справу. Диск потрапив на радіостанцію «Німецька хвиля» і зацікавив журналістів, внаслідок чого до Києва приїхав спеціальний кореспондент Олександр Павлов і зустрівся з багатьма фігурантами руху, який можна окреслити як «некомерційна українська рок-музика». Тепер усі ці інтерв’ю можна прочитати на Інтернет-сторінці української редакції «Німецької хвилі». Їх близько двадцяти. Плани стосовно майбутнього релізу «Радіо Україна – 2»ми будували вже разом з радійниками, оскільки ми вирішили включити до диску ті інтерв’ю, адже у сумі вони доволі яскраво змальовують наш рок-андеграунд. Ми розмістили на різних ресурсах заклики до груп надсилати свої свої свіжі треки. І вже отримали чимало треків, зокрема – з Польщі, з Англії, США, Білорусі та Німеччини. Щодо України, вже маємо треки таких «монстрів жанру»як Мертвий Півень, Фата Моргана, Сестри Тельнюк та багато інших.

Олександр Євтушенко:
- Літо – пора імпрез і фестивалів. Яким буде літній графік виступів Вія?

- На знаменитому фестивалі «Тарас Бульба», що традиційно відбувається у містечку Дубно на Рівненщині, Дмитро Добрий Вечір два дні поспіль братиме участь у роботі журі, а на третій група заграє у якості хедлайнерів шоу. Звучатимуть переважно нові композиції, а також – старі перевірені хіти. Взагалі, ми багато що плануємо на літо, але, зважаючи на кризу, робимо поправку на можливі несподіванки.

- Нині в мережі з’явився вільний для скачування максі-сингл «Бувай, моя революція»...

- Так, цей максі-сигл – передвісник нового альбому, видання якого плануємо на початок осені. Раджу послухати ще пісню «Ішов я небом» та концертні оригінальні версії таких хітів як «Летіли бугаї» та «Змія».

- Чи насправді функціонуватиме анонсований кілька років тому спільний проект «Добрий Вечір, Середа», до якого, як видно з назви, увійшли два лідери – лідер-вокалісти Кому Вниз і Вія?

- Докладаю до цього усі можливі зусилля. Принаймні Дмитро вже передав Середі тексти, аби той писав музику... До речі – одна з пісень – дужа стара вієвська тема, така собі фантасмагорій на тема під назвою «Смерть та її смерть» по суті готова до запису...

О.Є.

Олександр Євтушенко
© Киевский Рок-клуб


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua