Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

У новому кліпі Віктор Придувалов спалить всі радіостанції

[ 08.07.2009 ]

И друг мой грузовик

4 липня група …и Друг Мой Грузовик відзняла кліп на пісню «Радиостанции».  Режисером того відео виступив добре знаний Віктор Придувалов.

Антон Слепаков  – вокаліст групи ...и Друг Мой Грузовик: «В принципі у нас у Києві не так багато медіа-знайомств. З Придуваловим ми зустрічаємося виключно на його території , і як правило ми вирішуємо якість локальні завдання чи плани. Не так давно Віктор мене запросив взяти участь в його бас-гітарному проекті,  де він грає експериментальній індастріал. Я там заспівав одну пісню, після чого Придувалов захотів увіковічити у відео якусь нашу пісню. Поспілкувавшись ми вирішили офільмувати пісню «Радиостанции».

Відео знімалося минулої суботи упродовж дванадцяти годин в офісі ДжемFM. Цифра дванадцять для групи «...и Друг Мой Грузовик» є особливою, адже саме 12 липня колективу виповнюється 12 років. Того дня в ефірі 95,6 fm відбудеться «Джем-презентація» альбому «Не улыбаются» сайд-проекту «..иДМГ» – «Негрузовики».

Олександр Стасов – шеф-редактор радіостанції ДжемFM: «Я впевнений, що підтримка зйомок кліпу на іронічну пісню, в який є заклик підпалювати радіостанції є своєрідним тестом на не зашореність та здорову самоіронію. Коли ти спроможний сміятися над собою, то це означає, що ти не втрачаєш відчуття реальності. ДжемFM завжди підтримував найцікавіші течії сучасного мистецтва, і цього разу ми долучилися вже до кліпмейкерства».

Віктор Придувалов – режисер: «..иДМГ» унікальний колектив. По світу таких груп мало, а в Україні вони взагалі єдині, і відповідно таким людям потрібно допомагати – ні як борг, а просто тому що таким людям треба всіляко сприяти. Тому чим можу, тим і допомагаю. Почувши пісню «Радиостанции» я сам запропонував зняти на неї кліп. І от нарешті від ідеї ми зробили конкретні кроки до її реалізації»

Результат зйомок кліпу на пісню «Радиостанции» можна чекати упродовж наступного місяця. Наразі Віктор Придувалов окрім іншого працює над відео-версією живого концерту проекту Святослава Вакарчука «Вночі».Смотреть все фотоЧитать в архиве по теме 7:
 
Новости
Теги
23.11.2007
Новости
С 1го января 2008 группа …и Друг Мой Грузовик уходит в бессрочный творческий отпуск и прекращает концертную деятельность. По крайней мере, на какое-то время.
27.12.2006
Новости
В предпоследний день 2006 года в Квартире Бабуин выступят «... И Друг Мой Грузовик». Группа достаточно известная и любимая, так что в отдельном представлении не нуждается, а вот о предстоящем концерте следует рассказать подробнее
21.09.2005
Анонс
Должно быть все уже привыкли, что И Друг мой Грузовик время от времени, скучая и бездельничая в своем фамильной имении придумывает что-нибудь эдакое… Например не просто играть концерты, а например выступать «в акустике», под домру и диктофон…
10.01.2005
Новости
Песня выйдет отдельным синглом «Такая вот живопись», бонусом к которому станут две совершенно эксклюзивные вещицы - новые песни «ДП» и «иДМГ», «Ван Гог» и «Ганда» соответственно.
29.07.2004
Новости
Мы вот вернулись с крымского побережья. Отдыхали на море и выступали на сцене. Да-да…вы ведь наверняка читали анонсы фестиваля РЕЙВАХ.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua