Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

11 вересня - Тернопільська присутність у Києві

[ 08.09.2009 ]

Тернопільська Присутність

У п'ятницю, 11 вересня 2009 року у столичному арт-клубі «Філін» відбудеться мистецький проект «Тернопільська присутність у Києві», за участю гуртів Nameless, The gEE's та ОрАндж.

Презентаційний Фестиваль «Тернопільська присутність» виник спонтанно у березні 2008 року з метою ознайомлення меломанів з інших українських міст з усім розмаїттям мистецької сцени Файного Міста Тернополя ТМ.

Перший концерт цієї серії з великим успіхом відбувся у Львові 8 березня 2008 року у клубі «Одневсе». Тоді львівянам представили свою творчість авангардні електронщики «ZSUF», мелодійне електронне жіноче тріо «Зелені Сестри», інді-рокери «Папараціі» та нео-психоделіки «Nameless» (UA, Ternopil). Різноманітність напрямків і оригінальне звучання кожного обраного для фестивалю колективу і стали візитною карткою акцій «Тернопільської пристуності».

3 липня 2009 року з успіхом відбулася «Тернопільська Присутність у Хмельницькому», якій взяли участь гурти «Nameless» (UA, Ternopil), «Ті, що падають вгору», «oрАндж», «The gEE's», «Los Colorados», The Chellies (Житомир)

В умовах, коли кожний обласний центр в Україні живе власним мистецьким життям, яке через недолугість українського шоу-бізу виглядає подрібненим і відокремленим, феститваль «Тернопільська присутність» намагається вирішити дві задачі - ознайомити слухачів з інших міст з неповторністю тернопільської сцени і показати мистцям інших регіонів України способи трансляції своїх творів на ширшу аудиторію.

Для «Тернопільської Присутності» у Києві 11 вересня 2009 року у арт-клубі «Філін» на Куренівці ми відберемо найкращі на сьогодні в Тернополі колективи різного стилістичного та емоційного забарвлення, які дадуть ознайомчу уяву про те, якого розмаху набув мистецький рух у Файному Місті Тернополі, що таке поняття «тернопільська хвиля» і «тернопільська інвазія».


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua