Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

@Traktor в Авеню або «Two is a company, three is a crowd»

[ 29.09.2009 ]

@Traktor

Що торкає серце? Серце торкають баси! Саме цей мінімалізм сприймає, формує, пропагує і доводить дует @Traktor. Поставивши мирний трактор на rockову колію, Олександр Піпа і Альона Абрамова довели, що, при повному взаєрозумінні звучання, третій на сцені, певно, зайвий. Отже, 19  вересня в пабі Бочка Авеню ставився практичний дослід з індастріал-мінімалізму.

Першими пропагуючими хибність стереотипів щодо складу групи, вийшли Martiansdoitbetter. Баси і драм. Нічого зайвого. Задля полегшення і поглиблення сприйняття було задіяно гучномовець.  Музика б’ється в діафрагму і неспотвореною відчувається десь глибоко попід серцем.  

@Traktor видко відчували себе господарями сцени. Дивнувато було спостерігати за публікою, котра потужний панк-дует слухала досить стримано, смакуючи. Натомість самі музиканти, не соромлячись, отримували повне задоволення від власного звучання - повного і нестримного, панкового і легкого, чим і заразили зал. Гучно, напіврозбірливо, ритмічно і в кайф. Кумедна позитивна посмішка застигла на вустах. І в запальний емоційний проявний драйв перетворилася вже на третьому гурті.

The C-Men – стьобні панк-рокери. В набагато ширшому складі, ніж попередники, однак концепцію інструментів не порушили. Квартет з трьома гітарами. Колективний підряд Монреаля, Лідса і Києва. На цьому виході встояти осторонь вже не стримався ніхто, і вся Бочка Авеню пішла плясом і слемом. Певно, якби Iggy Pop и Сід Вішес чули той виступ і бачили басистку, вони б неодмінно прострибали чималу дірку в підлозі. Проте, київська підлога достатньо міцна. Міцна і публіка, що завжди вимагає більшого. Тож, найближчим часом почути й побачити @Traktor в незмінно повному складі на новому полі, можна буде 3 жовтня у київському клубі  Бочка Хмільна.

Текст - Оленка Дяченко
Фото - Макс Положій
© Киевский Рок-клубСмотреть все фотоЧитать в архиве по теме 9:
 
Новости
Теги
26.10.2013
Фото
После концерта барабанщик уважаемой мной группы Жаба в дирижабле Богдан Грибовский сказал мне: «Вот это драйв — всем драйвам — драйв!»
23.07.2010
Интервью
Публіка любить Олександра Піпу не лише за екзотичну панківську зовнішність. Музика колишнього бас-гітариста гуртів «ВВ» та «Борщ», а нині учасника проекту «@traktor» приваблює своєю «чортівщинкою»
25.09.2009
Анонс
Появление Онейроид в Киеве – это событие. Чрезвычайно редкий гость в столице, полтавская альтернативная команда, по-прежнему используя в своём арсенале и «шаманские» вставки, и элементы панка. Новый материал группы все больше тяготеет к синтезу всевозможных стилевых направлений, что полностью отображается в новом концептуальном альбоме который группа предсатвит киевской публике.
14.09.2009
Новости
Київский унікальный рок-дует Атрактор щойно повернувся з Москви, «наслідивши» на легендарному фесті «Индюшата», який святкував своє 20-річчя. Переконання в тому, що гурт знаходиться у цілковитій безпеці відносно спеціального призу, прийшло разом із першими відгуками очевидців.
14.05.2009
Анонс
«Рівень цивілізованості країни в очах світової спільноти визначається не в останню чергу відношенням влади та суспільства до проблеми бездомних тварин» – стверджують завзяті тваринолюбці та учасники концерту легендарний український басист Олександр Піпа. 4 червня будь хто, небайдужий до долі котів та собак на вулицях, має змогу прийти та зробити свій внесок. Або просто відвідати цікавий концерт.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua