Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Martie - Martie

[ 17.12.2009 ]

Martie

Є таке поняття: «прохідний альбом». Він не викликає відторгнення, у ньому є те, що ти вже чув, трошки чогось нового, непогана музика та лірика, якісний запис. Ти прослухаєш його до кінця, і, коли останні ноти вирвуться з навушників твого плеєра, зненацька з’являться питання: а що тут відбулося? Я ж щось слухав, чому жодних емоцій? Чому кнопка DEL, я ж до кінця дослухав?!..

Перша платівка київського гурту Мартьє з однойменною назвою заслуговує на прослуховування. І навіть більше: на повторне прослуховування теж. Шанувальники альтернативного металу на кшталт Аматорі можуть бути задоволені: у нас з’явився ще один аналог. Популярні й нині металкорові тенденції знайшли своє відображення у всіх аспектах творчості даного гурту, як то музика, чи тексти. Загалом жанр альбому можна охарактеризувати як металкор з елементами індастріалу та ню-металу.

Варто відмітити дійсно якісний запис та зведення матеріалу диску. Звучання кожного з інструментів не викликає жодних нарікань, все чутно. Гарчанню вокаліста радіє вухо, а от чистий вокал губиться у гітарному морі – надто тихо. Можливо, гітари звучать дещо підсушено, та це вже індивідуальне сприйняття. На загал – все добре, звукорежисерам респект, хлопцям теж.

Щодо нових ідей на альбомі, то тут ви їх побачите небагато. Непогані експерименти з електронними звуками для барабанів та цікаві мелодійні ходи губляться у загальній монотонності та вторинності матеріалу. Все це ми чули, і не раз, і не два, а всі десять. Тут трошки Аматорі, там Lamb of god, деколи BFMV і крапелька Chimaira. Непогані тексти, нажаль, не викликають нічого, крім думок, «Привіт тобі, о російська альтернатива!».

Після першого прослуховування я зрозумів, що не запам’ятав жодної пісні, хоча ніде не виникало відчуття самокопіювання чи монотонності. Жодна пісня не претендує на хітовість. Матеріал сірий. Непоганий. Але сірий.

Після другого я помітив, що інтро схоже на пісню «Завтра» гурту Tracktor Bowling. Що перша пісня «Рай/Ад» все ж дійсно непогана, а остання: «Март Марго» запам’яталася чистим вокалом у приспіві та непоганою мелодикою. Що була одна інструментальна композиція. І все. Зе енд.

Чесно кажучи, жаль. Гурт може писати непоганий якісний матеріал, та вийшло тривіально. Сподіваємося, друга платівка киян буде більш ідейно цікавою, хлопці знайдуть своє звучання, і завоюють заслужену славу серед шанувальників. Поки ж – непогано. Просто непогано.

P.S. Альбом рекомендується прослухати. Для ознайомлення з тим, що таке Мартьє.

Трекліст альбому:
1. Начало
2. Рай/Ад
3. Небо
4. Сон
5. Я иду один
6. Семь
7. Тебе
8. Исход
9. Хрустальный мир
10. Когда я верил
11. Пульс
12. Картины войны
13. Последний вдох
14. М_М_ (Март Марго)
 
Martie
Martie
2009
Black Light Studio
 
 
 
Текст – Сашко Гончаров.
© Киевский Рок-клуб


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua