Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Оркестр Че – Предчувствие нулевого года

[ 11.04.2010 ]

Оркестр Че

Новий етап у творчості «Оркестру Че» – новий альбом!

Два роки, з часу виходу останнього альбому, для культової (не побоюся цього слова) харківської команди «Оркестр Че» не пройшли дарма. Гурт змінив акустичний саунд на потужний звук з повною ритм-секцією, що не завадить слухачеві, який вперше слухає «Оркестр…», вловити той стиль, ту ідею, ті креативність та світогляд, які пропагують харьківчани. До речі, не дивлячись на те, що акустика залишена в другому студійнику («Эйфория закончилась. Happy end»), групі і в новому альбомі вдалося зберегти певну таємничість, камерність. За що, їм велика дяка, адже ці фактори є одними з найголовніших, що визначають стиль гурту, така собі «фішка».

Новий альбом «Предчувствие нулевого года», являє нам суміш різних за мелодикою та ритмом, але подібних за настроєм (позитивом) пісень. Навіть не дивлячись на те, що десь у текстах і присутні нотки зажури. Але ж і в давні часи козаки, чумаки співали тужних пісень, які піднімали настрій і дух. З піснями «Оркестру…» можна йти у будь-які краї, бо все ж одно « на поломанной ракете долечу к твоей планете».

Дуже важко знайти композиції, які б несли в собі щось похмуре, мінорне. Навіть останній трек з химерною назвою «Химерні риби» (єдина композиція українською) зіграний з весело і з легкістю. Може, завдяки альту і кларнету, а, може, завдяки ось такому «легкому» настрою хлопців. А, може, взагалі, завдяки певній абсурдності образів у ліриці.

Під «Музику Вивальди», яка «звучит-звучит» круто йти містом під сонцем. Коли весь люд радіє теплу, літу (весні), і «даже новый русский, сняв пиджак свой красный, удивился, как же мир прекрасен» (дехто, до речі, жаліється на те, що альбом не можливо слухати в навушниках, бо рівні в правому і лівому вусі виставлені по різному). Композиція одна з найкращих на платівці. Прослухавши її стає радісно, а тіло так і рветься в рух під ритм.

Самі музиканти стиль гурту визначають так: веселий бріт-поп (Сквозь левый глаз (за Томом Йорком)), безбашенний панк (Химернi риби), небагато хіп-хопа (Дед Мороз) та багато інді (Часики). Але треба згодитись, що навіть безліч нині відомих стилів, не здатні дати чітке та повне визначення стилю «Оркестру Че». Що ж, хлопці являються родоначальниками нового стилю (нового напрямку?), який пізнають, який люблять, якого прагнуть не задушені попсою люди нашої малої планети. Файно.

«Оркестр Че» про альбом: «11 песен перетекают друг в друга, переплетаются, словно видимые птицами и самолетами освещенные улицы индустриального города, создающие сложную систему артерий и вен, по которым течет электричество. И левый глаз как оптический прибор, сжимающий пространство внешнего и расширяющий пространство внутреннего мира». Щоб якнайкраще зрозуміти ці слова, треба обов’язково прослухати платівку. Якщо з’являються якісь питання по життю, треба прислухатись, може, саме в цій платівці заховані відповіді на те, що турбує. Або просто можна насолоджуватися оригінальною і правдивою музикою.

«Предчувствие нулевого года» – це справді новий етап не лише у творчості «Оркестру…», а й усієї української незалежної музики.

Оркестр Че
Предчувствие нулевого года
2010
Visual art-rock

Треклист:
01. Часики
02. Корабли Луны
03. Предчувствие нулевого года
04. Дед Мороз
05. Музыка Вивальди
06. Закат
07. Моя теплая девочка
08. Кинопленки
09. Сквозь левый глаз (за Томом Йорком)
10. Волга
11. Химернi риби

Альбом офіційно можна завантажити з трекері www.rutracker.org (потребує реєстрації)

Дмитро Войналович
© Киевский Рок-клуб

Читать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
19.02.2010
Новости
Пропонуємо вам чергову підбірку новин, знайдених через відому соціальну мережу.вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua