Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Орган!к – Соц!ум ЕР

[ 22.04.2010 ]

Орган!к

Якісна важка музика – не такий вже частий гість у нашій країні, особливо коли йде мова про складні стилі на кшталт progressive. Щиро сподіваючись, що статистика на цей раз помилиться, я взявся за рецензію дебютного ЕР гурту Орган!к – «Соц!ум».

Перший трек відразу викликає асоціації з гуртом Meshuggah – рваний ритм, зміни розмірів, «важкий» вокал. Втім є принципова різниця між західними колегами і органіком – останні активно співають чистим вокалом, а зубодробильні рифи розбавляють мелодійні вставки. Слухаємо далі.

 Конкретне визначення стилю, у якому грають Орган!ки, дати проблематично. Альтернативний метал з яскраво вираженими елементами металкору, прогресіву, вкрапленнями математики і мдм. Це просто необхідно почути. Що приємно, хлопці виробляють свій власний стиль з першого ж альбому: можна проводити паралелі з іншими гуртами, але явного запозичення рифів майже не спостерігається.

Не менш важливими, ніж музика, є текстова складова творчості команди. Недосконалість світу, активна громадянська позиція, особисті проблеми і переживання подані таким чином, що інколи ловиш себе на думці: ось вона, квінтісенція моїх власних думок. І найважливіше: прагнення розібратися, зрозуміти, в чому проблема, знайти свою правду, змусити задуматись над оточуючими нас подіями.

Якість запису плити на висоті, музика качає, все чутно, і навіть більше – я розібрав переважну частину текстів від початку до кінця. Нажаль, невідомо, де і ким були записані та зведені докупи треки, одне сказати можна напевно – людина розуміла тему. Варто підкреслити різноманіття використовуваних ефектів для підкреслення самобутності звучання гурту, їх глибоку продуманість – вони звучать доречно і виключно в тему, створюючи особливий «орган!чний» настрій альбому.

Якщо вам небайдужа прогресивна важка музика – цей реліз саме для вас. 24го квітня в салоні магазину Музторг відбудеться презентація «Соц!ум». Вхід вільний. Наживо цікавіше, чи не так?

Орган!к
Соц!ум ЕР
2010
self-release

Читать в архиве по теме 3:
 
Новости
Теги
21.06.2011
Видео
Відкриваємо червневий відеосалон. На цьому тижні ми кожен день будемо публікувати по новій відеороботі вітчизняних рок-гуртів. Сьогодні - дебютний виднограй прог-альтернативного гурту орган!квверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua