Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

ДримбаДаДзига – ОГОооо!!!

[ 20.06.2010 ]

ДримбаДаДзига

Новий звук, нова потужність, і лише цнотлива аура автентики лишається незмінною – київський гурт ДримбаДаДзига з платівкою «ОГОооо!!!». Не дуже часто трапляється, що записи на альбомі відповідають своєю енергетикою живим виступам того чи іншого колективу. Але саме такий випадок стався на українському рок-фронті. Гурт ДримбаДаДзига нарешті випустила альбом з красномовною назвою «ОГОооо!!!». Цікаво, що платівка була зроблена до мозку кісток виключно власними силами учасників гурту. Прослуховуючи альбом не можна не відзначити його максимальну драйвовість, яка не дозволяє сидіти на одному місці – сама душа прагне на волю.

Казати, що треки з «ОГОооо!!!» такі ж «живі», як і всі композиції попередні гурту не можна навіть по тій причині, що ДДД оновили свій склад. До гурту приєдналися ударник з ТНМК Віталій Єрмак та трубач Антон Самутін. З такими музиками, лишатися все так, як і було, просто не може. Новий звук, нова потужність, і лише цнотлива аура автентики лишається незмінною – це і є фішкою ДДД.

В нашій країні взагалі-то не так і багато колективів, які здатні поєднати фольклор та сучасну альтернативну музику (їх можна перелічити на пальцях однієї руки). А, якщо розібрати ситуацію більш детально, то після Гайдамаків, які вже не один рік лабають real music, просуваючи українську культуру далеко на захід, ДримбаДаДзига є другим бендом, молодим, та з величезними перспективами. Відчувається, що Інна Прокопчук та компанія роблять все з душею, від душі, і для неї. Хто не вірить, а хоче перевірити, варто просто навіть один раз прослухати платівку.

Власне в альбомі є різнопланові композиції. Починаючи від «Барабаша», закінчуючи танцювальним реміксом на файну пісню «Сучка», ми мандруємо садом, під жарким сонцем («Сонце»), зустрічаємо циганочку молоду («Думала»), співаємо разом з січовими стрільцями («Стрільці січові»). Ще варто відзначити мега-позитивну «П’ю». Якщо попередні треки розігрівають, налаштовують до чогось ТАКОГО, то восьма композиція просто-таки зриває з місця – апогей – і починається суцільна гулянка тіла та внутрішнього світу.

Про альбом музиканти кажуть просто: « Гурт «ДримбаДаДзига» з самого початку намагався поєднати не поєднане, і не тільки щоб шокувати слухача, а й дізнатись, чи в хімічно-музичній формулі є нові реагенти. Ця вибухова суміш різних людей, різних напрямків, різних думок, різних музичних уподобань вибухнула, і новий реагент назвали «ОГОооо!!!». Власне, тепер ми можемо сказати: «ОГОооо!!! – у нас все вийшло!». Вибухайте від музичного, життєвого, позитивного драйву разом з нами!» І останнє побажання гурту – саме в яблучко! Бо інакше, при прослуховуванні «ОГОооо!!!», бути не може.

Альбом можна завантажити в Інтернеті (наприклад, тут, або ж придбати на концертах чи замовити на офіційному сайті гурту.

Треклист:
01. Барабаш
02. Сонце
03. Думала
04. Там, у лузі
05. Любо-мило
06. Стрільці січові
07. Різдвяна
08. П'ю
09. Огоооо
10. Сучка
11. На Йвана Купала сучка в Борщ упала
12. Сучка (remix)
 
ДримбаДаДзига
ОГОооо!!!
2010

Дмитро Войналович
(c) rock.kiev.ua

Читать в архиве по теме 4:
 
Новости
Теги
01.09.2014
Третій номерний альбом киян продовжує традиції божевільного змішання стилів і жанрів, зберігаючи автентичний дух і настрій. Всі пісні платівки об’єднані фірмовими етно-мотивами та роковим драйвом, які вже встигли стати справжньою візиткою ДДД.
15.05.2010
Анонс
Гурт ДримбаДаДзига з самого початку намагався поєднати не поєднане, і не тільки щоб шокувати слухача, а й дізнатись, чи в хімічно-музичній формулі є нові реагенти. Ця вибухова суміш різних людей, різних напрямків, різних думок, різних музичних уподобань вибухнула, і новий реагент назвали «ОГОооо!!!»Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua