Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Ґорґішелі - Ромбамбар

[ 19.07.2010 ]

Ґорґішелі

Боже, не йди! Сестри Ґорґішелі записали і видали на гора третій альбом – Ромбамбар. Презентація платівки відбулася 8-го червня в грузинській амбасаді за присутності Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Григола Катамадзе. Цей хід не випадковий, адже майже половина пісень альбому написані на грузинській мові. Взагалі, з 12-и треків 7 пісень українською та 5 грузинською. Серед них обробки народних пісень: українських – «Ой, місяцю», «Миколай; грузинських – «Харалало», «Нані». Що спонукало дівчат заспівати народних пісень? Аж ніяк не комерція і мода на етнічну культуру останнім часом. В першу чергу – любов. Авторка слів і музики Тамара Ґорґішелі коментує альбом так: «На сьогодні цей альбом – наше найбільше досягнення. У нього влилися почуття, життєві ситуації, стосунки з позначкою «особисте» і «дуже важливо». «Ромбамбар» створений у Львові. У тому місті, де ми з сестрою народжені від любові і з любов'ю. Нам дуже тепло і затишно в рідній Україні співати р ідною грузинською і рідною українською».

До слова, хто сподівається почути обробки навіть народних пісень з традиційними народними інструментами, той, певно, розчарується. Присутня перкусія в деяких піснях, що надає їм своєрідного фольк-відтінку, але загалом альбом записаний у притаманному Ґорґішелі стилі – легкий рок, з елементами електроніки, що, правда, надає музиці трансового відлиску.

Із самих перших акордів «Харалало» вже можна скласти певне уявлення про весь подальший матеріал платівки. Адже пісня поділена на українсько-грузинські куплети. І хоча сингли з альбому ще не були запущені на радіо та телеекрани, зараз можна сказати, що принаймні дві пісні – «Харалало» та «Боже, не йди» мають непогані шанси стати хітами. Будемо подіватися на це, адже дівчата заслужили своєю працею на винагороду та похвалу.

Стосовно Ромбамбару… Хто не знає, то це галицький варіант слова ревень, який в давнину був звичною окрасою столу (причому, повсякденною!) Може, альбом – нагадування, хто ми і звідки; що час повернутися до традицій, принаймні, не забувати їх?

Платівка записана в Києві на «Lipkyzvukozapys».

Цікавий також той факт, що альбом Ґорґішелі виходить в Україні за підтримки Президента Грузії Михаїла Саакашвілі. Цікаво, наші державні мужі хоч якихось зусиль приклали (прикладуть?) то популяризації української культури у світі? А хотілося б…

Треклист:
1. Харалало
2. Не дивись на мене так
3. Ромбамбар
4. Боже, не йди
5. Мзе
6. Генацвале
7. Ой,місяцю
8. Руки
9. Без тебе
10. Нані

bonus:
Миколай
Мама

Ґорґішелі
Ромбамбар
2010

Comp music

Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua