Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Арт-центр Я Галерея і Кіноклуб а кіно запрошують до дискусії

[ 03.09.2010 ]

7 вересня
19:00
Арт-центр Я Галерея на Волоській, 55/57

Показ документального фільму «Приготуйтесь, зараз буде голосно!», що став першим номером кіно програми «Рокюментарі тур», - як привід «голосно» поспілкуватися з професіоналами на теми:

1. Рок-н-рол вчора і сьогодні.

2. Чи продовжує гітара, яка є центральним компонентом усієї популярної музики другої половини ХХ століття, залишатися так би мовити фетишем сьогодні?

 3. У який бік рухається сучасна рок-культура – західна і українська?

Півтори години про гітари і життя на екрані говоритимуть ікони світової популярної музики – Джиммі Пейдж (LedZeppelin), Едж (U2) і Джек Уайт (TheWhiteStripes, TheRaconteurs, TheDeadWeather).

Їхні дії і вплив на розвиток сучасної популярної музики коментуватимуть після фільму спеціально запрошені гості, ікони сучасної української рок-культури – Павло Гудімов («Гудімов»), Олег Собчук («С.К.А.Й.»), Олександр Грищук («С.К.А.Й.»), Дізель («Грін Грей»), Деніс Глінін («Океан Ельзи»).

Приготуйтесь, зараз буде голосно! / It Might Get Loud
Режисер Девіс Гуггенхайм
У ролях Джек Уайт, Едж, Джиммі Пейдж
США, 2008
97 хв.

«Хто сказав, що за гітару потрібно платити гроші?» - запитує чи то себе, чи то глядача Джек Уайт, щойно змайструвавши інструмент із якогось мотлоху. Потім збирає валізу і прямує до Лос-Анджелесу, де на нього вже чекають Едж і сивий Джиммі Пейдж. Усі троє ділитимуться один з одним своїми історіями і таємницями майстерності гри на гітарі. Але цей фільм, сповнений неочікуваних фактів навіть для затятих меломанів, лише виглядає таким собі триб‘ютом головному інструментові другої половини ХХ століття. Варто лише пильніше придивитися, аби помітити, що кіно оповідає ні про гітару, ні навіть про трьох представників трьох різних поколінь, а про одну людину. Про одного гітариста і одну музику, яка з роками майже не міняється, проте від того не стає менш актуальною.

Режисер Девіс Гуггенхайм – син видатного американського документаліста (свого часу останній був популярніше, ніж наразі є Майкл Мур, і зібрав небачену кількість «Оскарів») володар «Оскару» за «Незручну правду» зняв, мабуть, найкращий на сьогодні свій фільм. Стрічку, яка, за великим рахунком, є метафорою людського життя, розказаного відверто і без фальші.

Початок показу – 19:00

Одразу після фільму відбудеться дискусія. Модератор – Андрій Алферов

Вхід безкоштовний.

Обов'язковий попередній запис за телефоном: 537 33 51


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua