Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Amurekimuri - Amurekimuri

[ 01.11.2010 ]

Amurekimuri

 

Цей рік видався багатим на нові релізи лейблу Cardiowave. Спочатку подвійний альбом «Тысяча светлых ангелов» Flёur, а тепер восени одночасно вийшло два сольних проекти вокалістів одеської групи Ольги Пулатової та Олени Войнаровської. Войнаровська представила світу альбом «Amurekimuri». Слід зазначити, що для Олени – це дебют у створенні сайд-проектів поза межами основного гурту. Але дебют цей видався, безсумнівно, вдалим.

У створенні даного диску Олені допомагали музиканти з інших відомих гуртів, таких як «Легендарные Пластилиновые Ноги», «The Клюквінs» та ін. І хоча колектив існує з 2006 року, як бачимо, на реліз «Amurekimuri» зважилися лиш тепер. «Никаких особых потуг при создании аранжировок не было, как чувствовали — так и сыграли» - каже басист Олексій Довгальов. Дійсно, годі шукати на платівці штучних елементів, які багато хто використовує, щоб ними привернути більшу увагу слухачів. В даному випадку все зроблено душевно, відверто і від того – майже геніально!

Серед музичних композицій на альбомі зустрічаються треки, які складаються з компіляцій цитат з фільмів, звуків, шепотів. Це навіює слухачам ще більшої загадковості і певної потойбічності.

На платівці голос Войнаровської несе деяку сутінкову ніжність – казкову і прохолодну. І лише періодичні напливи тяжчих гітарних рифів не дають повністю заблукати в цій ніжності, поринувши у неї з головою і віддавши їй усього себе… Адже всі треки різні і водночас такі схожі між собою. Схожі своєю атмосферою. Завдяки цьому весь альбом слухається на одному диханні, і на повторі програвача може лунати до безкінечності. Аж доки зовнішні сили не потривожать слухача. «Amurekimuri» - така собі музика для особистих медитацій.

Хоч альбом і англомовний, та складається враження, що розумієш кожне слово, кожну ноту, кожен звук і навіть бачиш емоції виконавців. Це круто, дуже круто! Гадаю, якщо в будь-якому колективі виконавець на висоті, викладається на 100%, це і є свідченням його беззаперечного професіоналізму. Професіоналізму, яким вправно користується Олена Войнаровська та Ко.

Цікаві факти:

Текст останнього треку альбому «People And Dolphins» читає син гітариста гурту Андрія Басова.

Дмитро Вєков (арт-директор гурту та лейбли Cardiowave) про назву гурту та альбому «Amurekimuri»: «Раскрою секрет. Это слово из Лениного мобильного телефона. Как оно туда попало — вот где настоящая загадка»…

В альбомі звучать тексти не лише учасників проекту, а й таких поетів, як Вільям Блейк, Персі Шеллі, Джон Кітс, Йен Кертіс.                                                               

Завантажити чи придбати платівку можна тут: http://amurekimuri.kroogi.ru

Amurekimuri    
Amurekimuri
2010
Cardiowave
  
Треклист:
01. The Smile
02. April Rain
03. Love's Philosophy
04. Not You Not Me
05. I Don't Wanna Lose You
06. Kukawaka
07. On Leaving Some Friends At An Early Hour
08. In The Back Of My Mind
09. As Soon As
10. Knock Knock Knock
11. My Ghostly Happiness
12. Beautiful And Clean
13. Daisies
14. Dead Tree
15. Good Night
16. People And Dolphins
 
Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua

Довідка:

Amurekimuri – это англоязычный проект вокалистки известной группы Flёur Елены Войнаровской. Помимо нее в коллектив входят:
Алексей Довгалев (бас/ бэк-вокал; лидер группы The Клюквінs),
Андрей Басов (гитара; лидер группы Легендарные Пластилиновые Ноги),
Алексей Ткачевский (ударные; выступает в группах Flёur, Легендарные Пластилиновые Ноги, Белка и Стрелка),
Павел Голубовский (гитара; участник группы Elektroherd).
В качестве лирики группа использует образчики английской поэзии эпохи романтизма (Блейк, Шелли, Китс).
Это тот случай, когда творческие люди, заявив о себе в своих родных проектах, собираются, чтобы совместно примерить другие музыкальные формы.
Первое выступление коллектива состоялось 7 апреля 2006 года в Одессе, в клубе "Выход" (в тот вечер Amurekimuri делили сцену с М.Р.Ф. и Библиотекой Просперо).
Официальный сайт:

Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua