Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Verba & Оля Пулатова - Внутренний Космос

[ 01.11.2010 ]

Оля Пулатова

Ольга Пулатова, учасниця одеського гурту Flёur, уже давно радує прихильників не лише своїм голосом у складі колективу, а й регулярними сольними проектами. Ось і цього разу на лейблі Cardiowave вийшла спільна платівка російського гурту Verba та Пулатової. Робота отримала назву «Внутренний космос».

Слід зазначити, що це друга робота Ольги поза межами основного проекту. Перший її сольник «Оля & Монстр» був виданий у 2007-му році. Цього ж разу сайд-проект відрізняється від попереднього якоюсь справді космічністю. Можливо, це завдяки московським хлопцям з Verba, які характеризують свою творчість, як гітарна атмосферна музика. Якби не було, але дана платівка викликає тільки позитивні враження і допомагає поринути у власні думки, чи то пак – в нірвану. «Кто мы, куда мы летим? Туда мы летим – куда хотим». Лише ці слова (і пісня загалом) вже змушує нутро пульсувати та прагнути чогось неймовірного, казкового, небесного…

Так, Пулатова не боїться експериментувати. Це зрозуміло стає після прослуховування будь-якої платівки за її участю. Людей, які б так сміливо переходили від одного стану до іншого дуже й дуже небагато. Так, складається враження, що Ольга у процесі запису альбому цілком вся поринула у той внутрішній космос, який, стовідсотково, живе у ній. Бо так проспівати, так викластися у кожній ноті, в кожному звуці, у кожному атомі композиції не можливо, якщо сам не відчув цього стрімкого польоту у далекі позаземні світи.

«Нельзя» - одна із тих композицій, що чи не найкраще розкриває космічну концепцію платівки. В принципі, кожну пісню можна уявити зорельотом. І, якщо вищезгадана «Нельзя» - це такий стрімкий політ, обминаючи астероїди, супутники, космічне сміття, то вже наступна «Точки» - результат вдалого польоту, коли корабель уже просто дрейфує безкінечним простором серед невідомих планет, що із Земля їх називають «зірками»…

Голос вокалісти, здається, звучить з якоюсь тихою напругою, ніби прагне вирватися із-під влади земного тяжіння. Але правим буде той, хто скаже, що це все треба не почути, а відчути. Тільки так можна усвідомити ті безкінечно легкі і водночас глибоко філософські ідеї, які несе в собі творчість дитини Всесвіту Ольги Пулатової…

Яскрава обкладинка, в центрі якої – силует людини (яскраві кольори зразу малюють в уяві сіяння космічних тіл), дуже точно передає дух самого матеріалу. Коротше кажучи, обкладинка, музика, тексти – все у комплекті і створює той «Внутрішній космос» кожного з нас.

В роботі над альбомом взяли також участь музиканти московських і пітерських незалежних груп: Євгеній Франкевіч (Silence Kit, Secrets Third Planet), Федір Сволочь (Theodor Bastard), Денис Дубовік (MyHoliday, Secrets Third Planet) і Володимир Бузін («Весна На Улице Карла Юхана»).

Качається платівка тут: http://verba-i-olya-pulatova.kroogi.com/

 

Verba & Оля Пулатова
Внутренний Космос
2010
Cardiowave
 
Трек-лист:
01. Звезды над морем
02. Воздушные замки
03. Внутренний космос
04. Много маленьких Оль
05. Нельзя
06. Точки
07. Лунатик
08. Ледяной лес
09. Пластилин
10. Наши сны

Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua

Довідка:

Ольга Пулатова — українська російськомовна співачка, композитор, автор пісень та віршів. Живе в Одесі.
У 1997—1999 роках брала участь у гурті Аэроплан, який зараз вже не існуює, у якості співачки та автора пісень.
У лютому 2000 року розом з Оленою Войнаровською заснувала гурт Flёur, в якому бере участь і зараз як автор і виконавиця пісень, композитор та аранжувальниця.
У 2004 році гурт Аероплан було відроджено под назвою Оля і Монстр. Ольга Пулатова приймала участь в гурті як автор пісень та виконавиця одночасно з участю у Flёur. Зараз гурту «Оля и Монстр» також не існує.
До 2005 року Пулатова виконувала роль автора текстів, музики та була виконавицею пісень у проекті Dust Heaven.
У липні 2008 року Ольга Пулатова виступила в Одесі із сольним концертом, на якому прозвучали пісні, що не виконувалися раніше з жодним із музичних колективів. Також на концерті було анонсовано новий проект, дебютний виступ якого мав відбутися у серпні на фестивалі "Інтерференція".
Цим проектом виявилася співпраця з московським пост-рок гуртом Verba. У листопаді 2009 року цим проектом було випущено інтернет-сингл «Лунатик». А восени 2010-го – альбом «Внутренний космос».


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua