Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Олександр Вітер: «Кожен слухач знайде в нашій творчості частинку для себе...»

[ 23.11.2010 ]

Восьмий День

 

Молодіжний, перспективний, київський гурт зі своєю одноіменною піснею «Восьмий день» не тільки показали неабияку прихильність людей до своєї творчості, а ще й розказали нам про існування «Восьмого дня». Пісню переможців ви могли чути в ефірі «Молодого» кожен день о 12 годині дня. Також шанувальники, та і просто всі охочі, мали можливість поставити питання «Восьмому дню» в групі «Хвиля молодої музики» вКонтакті. Вашій увазі інтерв’ю з фронтменом гурту Олександром Вітром.

 

Це перша ваша перемога чи доводилося ще десь перемагати?

Ми ще ніколи не приймали участі в жодних конкурсах. Цей для нас став перший і, відповідно, це була перша перемога. А, взагалі, ми вважаємо, що музика це не спорт і не місце для змагань. Кожен гурт, кожен виконавець намагається щось донести слухачеві, а може й взагалі просто грати з задоволенням. І це не означає що якщо його слухають 10 людей, а іншого 110 що він програв, просто цим десятьом людям його музика ближча.

Хто став ініціатором створення гурту? (питання від Назаріуса Miracles)

А тут все просто ))) Якось нам з Віталіком (гітарист гурту «Восьмий день», прим. автор) не було чого робити, ось ми і вирішили пограти на гітарах і створити гурт ))) А насправді ми до цього питання підійшли дуже серйозно. На той час ми (Я і Віталік) грали в іншій групі, але далі ніж репетиції та музика не йшла. І нам просто набридло втілювати у життя чужі ідеї, писати музику для когось ми хотіли свого, робити все для себе, для власного задоволення. Ми залишили той гурт і почали працювати над створенням нового колективу «Восьмий День».

Що можете розказати про гурт людині, яка ще вас не чула, чим зацікавите?

В наш час зацікавити людину не так просто, важко виділитись з натовпу. Але якісно робити те, що ти любиш ніхто не забороняв. «Восьмий День» створює музику наповнену емоціями, драйвом, коханням і намагається робити це якісно. Кожен слухач знайде в нашій творчості частинку для себе...

Що для вас музика?

Музика для нас як повітря, яким ми дихаємо, вона є такою ж необхідною для нашого життя. Навіть більше – вона і є наше життя. Без музики не було б гурту «Восьмий День», та і нас, такими як ми є зараз не було б.

Хто є автором текстів пісень і музики?

Ну в основному тексти пушу Я і Віталік, а ось музику ми вже разом створюємо. Звичайно бувають і винятки: наприклад, текст на одну з наших нових пісень написали разом. Що з цього вийшло скоро дізнаєтесь )))

А де знаходите натхнення?

А тут не доводиться довго шукати натхнення приносить саме життя, події, настрій, почуття і, неодмінно, кохання. Життя в нас дуже бурхливе насичене різноманітними подіями, матеріалу для пісень завжди вистачає.

Чи існує та пісня, яку виконувати завжди приємно?

Звісно існує, і я вам скажу навіть більше це кожна пісня яку ми виконуємо. Створити пісню, це як народити дитину. Спочатку від бурхливих подій, емоцій зароджується ідея. Потім треба її «виности» кожну строку тексту, кожну ноту в музиці прописати. Потім ще сто раз щось поміняти і – бах - народилась!!! Як після цього її можна не любити? Вона буде не приємною? Ти тільки і чекаєш концерту щоб заспівати її ))) А коли таких дітей десять?... Звісно, нам приємно виконувати кожну з них...

Яку пісню ви вважаєте «візитною карткою» гурту?

Мені, здається, не важко й самим здогадатися відповідь на це питання. Це пісня «Восьмий День», наша переможниця )))

Розкажи про ідеї, які ви втілюєте у своїй музиці та доносите до своїх слухачів і прихильників?

Любити життя, любити своїх близьких і вірити в себе – ось те, що ми хочемо донести до наших слухачів. А ще ніколи не відчаюватися. Пам’ятайте, які б темні полоси не пробігали, все одно все буде так, як захочете саме Ви.

Чому для «нових емоцій» потрібен саме 8-й день? Чим 7, які є, не влаштовують? :) (питання від «Молодого радіо»)

Людей дуже багато. Може, когось і влаштовують сім днів, я думаю, що таких більшість. Та є так, що загубились в цьому світі, втратили смак до життя, до нових емоцій, до почуттів тут в реальності, і для цього ми створили «Восьмий День». Для кожного це свій власний день, своя власна реальність.

Чи повірила у «8-й» день та, якій присвячена ця пісня? (питання від «Молодого радіо»)

Хотілося б.

Є в планах вихід дебютного альбому?

Про вихід дебютного альбому ще рано говорити. Звісно, в планах він є, але коли вони будуть втілені в життя ніхто не знає. На даний момент ми плануємо випустити міні альбом з 4 – 5 композиціями. Точна дата його виходу невідома, приблизно це буде грудень місяць.

Як цій групі (кожному) подобається більше жити як прості люди, чи як зірки? (питання від Юляхи LOVE пОзИтИв Ігорівни)

Дякуємо Юляхі LOVE пОзИтИв Ігорівни за запитання, але не жаль (або на щастя) ми не маємо поняття як живуть зірки, ось коли ми спробуємо таке життя, тоді й розкажемо як нам більше подобається.

Які найближчі концерти у вас?

Найближчий концерт відбудеться 28 листипада в клубі «Бінго» в рамках міжнародного фестивалю «Слов’янський Рок-5». А ще після виходу міні альбому ми плануємо організувати концерт в його підтримку.

Ваші побажання слухачам і читачам «Молодого радіо»?

Більше радісних емоцій, позитивних моментів, не зупинятися на досягнутому, вірити в світле майбутнє і відшукати свій Восьмий День.

В свою чергу хочемо побажати гуру «Восьмий День» нових перемог і збільшення числа прихильників вашої творчості :)

Марина Міллі
http://molode.com.ua/?q=node/3180

* Інтерв'ю публікується з дозволу автора. Стиль та пунктуація оригіналу.

Читать в архиве по теме 8:
 
Новости
Теги
10.06.2016
Новости
Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута
31.08.2015
Новости
Гурт Восьмий День продовжує підігрівати інтерес до своєї дебютної платівки «Крізь тіло». Лише нещодавно музиканти презентували філософсько-соціальний сингл «Мало», як вслід за ним в мережі з’являється, відмінний від нього за характером, запальний сингл «Весною»
22.07.2015
Видео
Гурт Восьмий День активно готується до осінньої презентації свого дебютного альбому. Так, нещодавно презентований музикантами сингл «Мало» вже обзавівся офіційним відеорядом
19.06.2015
Новости
Київський рок-гурт Восьмий День працює над записом дебютного альбому, вихід якого заплановано на осінь поточного року. Знайомство прихильників із майбутньою платівкою музиканти вирішили розпочати із динамічного, гострого у своєму сенсі, синглу «Мало»
17.05.2012
Интервью
Гадаю, що головне в музиці – це емоції, драйв і відвертість. Саме несенням в маси цих «компонентів» і займається гурт «8-й день». І, треба сказати, виходить це в них досить добре. А про те, як відбулося становлення колективу, про життя сьогоднішнє і майбутнє, і про багато чого іншого розказав лідер колективу Артур Рільвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua