Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Blood Sweet Scars - Are You Ready To Die?

[ 01.05.2011 ]

Blood Sweet Scars

Дебютне EP гурту Blood Sweet Scars з життєрадісною назвою Are You Ready To Die? (качаємо тут) справляє складне враження. Хлопці з Києва не без таланту, з непоганою технікою, але все ж…

Спочатку плюси. Соу, що ми маємо? Мелодійний технічний металкор (нот багато, звучить гарно), чимало чистого вокалу, чимало й не ріжучого вухо скріму. Чув трохи пігвойсу. Тексти некислі, стилістично витримані – від стандартного «ми всі помремо» до серйозної пісні про війну. Найбільші душевні овації у мене зірвала слізна пісня про кохання з приспівом «Глаза из пластика, тело – резина, ты всего лишь кукла на полке магазина». Це просто шедевр. Це треба чути.

Також відмічу, що всі музиканти технічно нарізають свої закручені партії. Багато соло, чимало програшів, цікаві гармонії, натяки на Металліку та Кулю для моєї Валентини. Стандартний металкор з не зовсім стандартним підходом. 

І останній явний плюс – мікс звучить смачно. Звук гітар і басу на висоті, скім не ріже вуха. Барабани семпльовані, не критично, але чутно.

Тепер про погане.

Чистий вокал, схоже, звукорежисер рівняти не вміє взагалі. Або вміє, але чомусь не хоче. Тому в результаті окремі ноти вокаліста викликають великі сумніви. Добре, що не всі. Оцінка – чотири з великим мінусом.

Гітари не всюди лаштують. Чи це провина гітаристів, перетиснувших струни, чи дійсно погано налаштовані інструменти, але в технічно зіграних соло ми чуємо відверту лажу.

І останнє – матеріал явно затягнутий. Плюс пісні сильно між собою схожі.

Підсумовуючи вище написане: якщо б не явні проблеми з налаштованістю інструментів та вокалом, я б записи періодично переслуховував. А так – чекатиму нових релізів від команди, потенціал є, та недотягнули. Все ж прихильникам жанру рекомендую ознайомитись.

 
 

Читать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua