Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Гуцул Каліпсо: «Найбільшим досягненням вважаємо те, шо ми не брали участь в передачі «Зірка+Зірка»

[ 31.05.2011 ]

Гуцул Каліпсо

Вони плюють на закони шоубізнеса. Вона грають ту музику, яка подобається не лише їм самим, а й не лишає байдужими пересічного слухача. Причина – позитив у текстах і драйв у мелодіях. Вони жили в гуртожитку з китайцями та мали трали з міліціонерами і контролерами, що не завадило їм свого часу підкорити Київ. Їм би позаздрив Кусто… Бо вони не просто «Каліпсо», вони – «Гуцул Каліпсо». Чернівецькі гуцул-гоп-эйсид-джазери (саме так вони характеризують свій стиль) випустили лише один студійний альбом, але при цьому займають не останній щабель в українській рок-музиці. Чим хлопці займаються зараз, чому не приїдуть на триб’ют «Гадюкіних» і про африканський фольклор вони розповіли rock.kiev.ua. Розказував про усе вокаліст Андрій Рудик.

Вітаю. Вашому гурту вже більше 10-ти років. Що ви вважаєте найбільшим досягненням за цей період?

Найбільшим досягненням вважаємо те, шо ми не брали участь в передачі «Зірка+Зірка», зберегли консервативність, зберегли сатиричне та гумористичне ставлення до життя.

«Гуцул Каліпсо» - дійсно слова з африканської пісні? Не розшифровували, що той вираз значить?:)

Дійсно слова з африканської пісні. А нах... нам то розшифровувати, фольклор він такий схожий, незалежно від континента.

Неабиякого успіху ви досягли свого часу у Києві. Як столиця приймала вас спочатку?

Столиця приймала нас брудною общагою КМУЦА, китайцями, міліціянтами, талютими контролерами, які забрали в нас останні гроші:))) Було то всьо приблизно так:

«І от, гуцули у Києві. Нас зустрічають брудною общагою КМУЦА, ще й за наші гроші та з купою азіатів. Про існування china-townа в Києві нас ніхто не попередив. А зря. Бо своїм вбранням а-ля Націонал-патріот ми доставляли купу незручностей та клопоту своїм жовтопиким сусідам. Вирішивши побачити Хрещатик власнооч ми поїхали туди. Було близько десятої вечора. Доблесні співробітники міліції, побачивши когорту музикантів, вирішили їх прошманати. Яким було наше здивування коли у Кузі, який, до речі, не палить, вилучили п'яточку забороненої законом рослини. Його посадили в машину, завели матора і хтіли відвозити в тюрму. Тут ми вдруге подумали: «Ну всьо, не побачим ми море». Але, міліцянти є люди добрі, і за суму в 120 грн. вони люб'язно погодилися повернути нам Кузю разом з рослиною. Наступного дня ми мали півфінал. В залі був аншлаг: дирекція фестивалю та музиканти, які виступали наступними. При чому дирекція намагалася виховувати музикантів за методом Макаренка і робила спроби заборонити продаж пива в буфеті. Наступного дня ми мали від'їжджати додому. Сіли собі спокійно в трамвай. До потягу лишалось 40 хвилин. Маючи досвід проїзду лише в чернівецькому громадському транспорті, ми приготували гроші, очікуючи, що якась криклива тьотя підійде до нас і обміняє наші гроші на талони. Як офігєлі ми, коли замість тьоті до нас підійшли три парубки кремезної статури, в спортивних костюмах і туфлях, з обличчями позбавленими будь-яких ознак інтелекту. І пред'являючи нам якісь ксерокопії вимагали показати квитки яких у нас не було. Напудивши нас пресловутими міліціантами, вказали на вихід. Ми стояли на зупинці, дивлячись у бік від’їжджаючого трамвая і слухали настирливі пропозиції контролерів якомога скоріше обміняти наші гроші на квитанції про сплату штрафу. Короче, додому ми їхали, без грошей, розратовані та голодні. От так відбулося наше перше побачення з «матір’ю городов рускіх» (з офіційної історії гурту;))

Ви взагалі полюбляєте закриті майданчики, чи опен-ейри?

Нам пофіг, головне  шоб була публіка. Ми кайфуємо від аудиторії, коли аудиторія кайфує від нас.

Є якийсь захід, що запам’ятався найбільше? Якісь смішні моменти?..

Є багато заходів, про які можна згадувати з посмішкою. Це концерт у Балті на ювілеї молокозаводу, де ми ледве  не загреміли в буцегарню за сварку з нетверезим співробітником місцевого РУВС, після чого народилася пісня «Діти прокурора»; весілля Аурела у Ванчикауцах, з послідуючою груповою бійкою з бригадою колишнього бой-френда молодої в Моморниці; п’янка після виступу на фесті «Країна Мрій» з цілою купою пригод, славне «Славське Рок», де Бодя йшов із швидким потягом на слабочка (лоб-в-лоб), слава богу потяг не постраждав...

На даному етапі які творчі успіхи?

На даному етапі творчі успіхи готуються до виходу:)

Нового альбому найближчим часом не плануєте? Багато гуртів займаються записами саундтреків. Ви ні?

Записувати саунд-треки не плануємо, а на рахунок альбому... буде!

До речі… 3 червня ви братимете участь у концерті-триб’юті Братів Гадюкіних. Яку пісню з репертуару Гадів обрали, чи це секрет?:)

На жаль, наша інтерпретіція пісні «Братів Гадюкіних» не сподобалася організаторам, тому участі у концерті ми брати не будемо. Хоча на концертах завжди граємо цю пісню на біс. Назва пісні «Дупа Джалізовая».

Що для вас взагалі – «Брати Гадюкіни»?

Скажімо так, «Брати Гадюкіни» свого часу сильно вплинули на нашу творчість.

У вас досить великий і веселий колектив. Є якісь незвичайні пункти у побутовому рейдері?:)

Найцікавіший пункт в тому, шо в нас немає побутового райдера:)

Напутні слова чувакам і чувіхам:

Не будьте пластмасовими – будьте справжніми!

Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua

Читать в архиве по теме 7:
 
Новости
Теги
28.12.2007
Банда Гуцул Каліпсо вже не однее літечко дає жару на фестах, по клюбах, та чимало де - було б місце, шоб зажечь. Окрім гастрольних роз’їздів, невгамовні чернівчани знаходять час їсти, пити, в армію сходити, тож на запис платівочки знадобився чималий строк. Як то кажуть самі хлопці, альбом писався мало не з моменту заснування гурту
18.12.2007
Фото
13 грудня в КМЦ «Могилянки» було спекотно. Гурт Гуцул Каліпсо знайомив масси зі своїм першим альбомом, а допомагало буковинцям у цій неспростій справі полтавське угрупування Контрабас.
04.04.2005
Новости
Весняний призов починається з магічної цяцьки. З давніх давен гуцули никались горами і шукали правильної форми для наливання і награвання. Поки що найдосконалішою з них була, є і буде бочка.
12.02.2005
Новости
Альбом групи «Гуцул Каліпсо» поступово з міфу переростає в реальність. Останні кілька концртів в Києві та Дніпродзержинську показали - є і матеріал і робочий настрій звести це все в єдине ціле.
14.01.2005
Новости
На Старий Новий рік у столичній пивній «Бочка» мало місце святкове дійство «без даху» і кордонів. Грали «Щастя», «Гуцул Каліпсо» та «Авеню». Вів концерт неповторний Михуїл («Абздольц»).вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua