Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

«Крихітка» виграла суд проти лейблу

[ 20.06.2011 ]

Крихітка

Дворічний судовий процес*, що тривав між учасниками гурту «Крихітка» та лейблом «Комп Мюзік» за права на альбом «Рецепт» завершився перемогою гурту «Крихітка».

Дякуємо всім, хто підтримував нас протягом цього часу – публіці, юристам, друзям та колегам, а також телеканалам та  радіостанціям, які залишили наші пісні в плейлістах. Дякуємо виробникам та розповсюджувачам дисків, що також підтримали правову позицію групи і не вилучали диски «Рецепт» з продажу.

Дякуємо піратам, журналістам та музичній спільноті, що самостійно розповсюджувала наш альбом, поки він не був доступним для широкої аудиторії на дисках.

Тепер, коли «Рецепт»  вільний від зазіхань сторонніх осіб, ми зробимо все можливе, щоб між нашими піснями і публікою більше не було штучних перешкод.

Цей судовий процес став першим подібним прецедентом в українській музичній індустрії і сподіваємось наш  досвід стане застереженням для всіх авторів та артистів, що збираються підписати угоди з лейблами і продюсерами, не отримавши достатнього юридичного і практичного тлумачення їх прав і обов’язків .

*Суть конфлікту – в 2005  гурт «Крихітка Цахес» мав договір на випуск 5-ти альбомів з компанією Комп Мюзік. Після смерті одного з музикантів і розпаду у 2007 році гурту «Крихітка Цахес», був створений гурт «Крихітка», що записав альбом на кошти, позичені в телевізійному інвестиційному шоу. Компанія Комп Мюзік заявила свої права на альбом и подала на музикантів позов, незважаючи на те, що не брала участі у фінансуванні запису альбому і не мала відношення до нового складу  й зрештою програла суд у трьох інстанціях.





Читать в архиве по теме 4:
 
Новости
Теги
05.09.2016
Новости
Вішій увазі: moe, Димна суміш, BeTwins, #ПісніВійни, Крихітка, Микола Тимощук, ФлайzZzа
26.04.2010
Анонс
27 квітня під час виступу в арт-проекті «Майстер-Клас» група «Крихітка» зіграє спеціальну програму, що складатиметься з пісень альбому «Рецепт» та переаранжированих кращих хітів авторства Саші Кольцової



вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua