Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Андерсон: «Можна сприймати саме життя як гру у футбол, із захистом, нападом та результативністю»

[ 20.07.2011 ]

Андерсон

Київський гурт Андерсон вже давно завоював прихильність не лише українських шанувальників якісної музики, а й закордонних поціновувачів нелегкого року (про що свідчать статті в американських Інтернет-виданнях). Хоча з моменту виходу першого альбому гурту минуло два роки, і за цей час про Андерсон було чути не так вже й багато, та з виходом другої студійної платівки, яка отримала назву «Життя», стає зрозуміло – хлопці рішуче налаштовані щодо своїх діянь. Але хто розкаже ліпше про свої плани, як не самі виконавці? Тому учасники гурту відповіли на кілька питань стосовно свого мистецького минулого, сьогодення та майбутнього. Лишається лиш застерегти: Андерсон – це вам не казочки…

Привіт.

Привіт!

Нарешті світ побачив (і почув) ваш новий альбом. Чому так довго довелося чекати? Адже тривалий час про Андерсон майже не було чути, а тут раптом – і сингл і альбом…

Ми одразу поставили собі завдання: записати якісний, цілісний альбом. Для нас дуже важливим було знайти «свій» звук. Ми відбирали і перебирали багато примочок, підсилювачів, колонок та мікрофонів.

Але була й інша історія. Ми ще 2,5 роки тому почали писати свій другий альбом. Вже накопили майже усі бірабани та бас, добрячу частину гітар і взялися за вокал. І у нас «полетів» вінчестер. Усе зникло. Довелося приходити до тями і братися знову до роботи. Але цей випадок пішов і на користь: ми вже мали узгоджену структуру пісень, їх аранжування. Ми вже мали «зіграний» кістяк пісень, тому, коли ми писали альбом версії 2.1, ми писали усі інструменти одразу, одночасно. Потім, за необхідності, дописуючи зверху інструменти. Це дало нам можливість записати «живий» альбом, сповнений внутрішньої енергії.

Ви вже і відвідали деякі міста з презентацією платівки. Як народ сприйняв нові пісні?

Так ми відвідали пару міст і плануємо презентувати альбом іще в декількох містах. Слухачі сприймали альбом радійсно та енергійноJ

А чому другу частину туру відклали аж на осінь?

Літо — не час для турів. Це час фестивалів. Тим більше у нас з’явилися деякі приватні справи. Ну й, хотілося б, аби слухачі спочатку завантажили наш альбом, а потім вже приходили його слухати наживо.

Я чув, що у вас є матеріал уже і на третій альбом. Вірно?

Так. Ми у постійному творчому процесі, його неможливо зупинити. У нас є пісні, які ми не взяли ані в перший, ані в другий альбом. Не факт, що вони увійдуть в третій, а не, наприклад, у четвертий. Ми хочемо робити альбом не на кшталт «підбірка доробку за останній рік», а цілісні сюжети, коли одна пісня продовжує музично, темпом, строєм та текстами попередню пісню. Сподіваємося, що це у нас вийшло у «Житті».

Щодо третього альбому, то ми вже маємо деякі задумки та «кістяк» пісень. Ми вже приблизно розуміємо, яким і про що він буде.

Стосовно платівки. Точніше, її матеріалу. Ротації… Як з ними справи у павутині українського медіапростору?

Коли ми завершили другий альбом, ми вирішили, що не будемо мати посередника між гуртом та слухачем. Провівши переговори із деякими лейблами, та довідавшись про на нішній стан українського «шоу-бізнесу» від наших колег, ми вирішили самі роздати альбом для безкоштовного завантаження.

Треба бути чесними перед самими собою — майже ніхто вже не купує платівки з альбомами. Цифрова ера знищує фізичні носії. В Україні не має надійної системи продажу альбомів у цифровому виді, та й ніхто не карає за піратство.

Музика повернулася туди, де вона була сто років тому — є виконавець і є слухач. І між ними — нікого. Кожен може стати королем навушників. Конкурує якість, новаторство, чесність перед слухачем.

Щоправда залишається маркетингово пасивна частина споживачів; тих, хто дозволяє іншим промивати собі мізки рекламою, ротацією хіт-лайна, а потім ще й ходити на гівновиконавців на концерти, слухати «фанєру».

Розумію, питання дещо наївне, та все ж: а є пісня, яку ви особисто найбільше любите?:)

Наші пісні — це наші діти, ми їх усі любимо однаково, але кожну по-своємуJ

До речі, досить влучна і актуальна обкладинка! Ідея та реалізація чиї?

У нас були деякі ідеї стосовно оформлення альбому. Ми їх виклали нашим друзям Orka Collective (www.orkacollective.com). Саме вони стали авторами дизайну альбому. Ми надзвичайно задоволені лаконічністю, і в той же час, смисловим наповненням обкладинки та інших ілюстрацій альбому. Ми їм надзвичайно вдячні за співпрацю.

Що маєте на увазі під висловом: «Життя для нас – футбол»? Це алегорія, чи ви просто дійсно запеклі футболісти?:)

Тут декілька смислів:

Можна сприймати цю фразу як парафраз на «Що наше життя? — Гра!». Себто можна сприймати саме життя як гру у футбол, із захистом, нападом та результативністю. Із серйозністю та несерйозністю ідеї гри.

Ми дійсно любимо футбол. Наш гітарист свого часу стояв на воротах у напівпрофесійному клубі. Ми любимо цю гру за її емоції, за баланс команди та індивідуальності, за відчуття причетності до перемоги.

За два роки після виходу «Словозброї» що змінилося у вашій творчості, світогляді?

Ми подорослішали. Ми почали сприймати деякі прості, здавалося б, речі більш складно. І, навпаки, складні більш простіше. Ми виросли у мистецтві володіння музикою та текстами, і в той же час, навчилися розуміти, що істина віддаляється, коли ти йдеш до неї. Але нам стало легше творити, легше переносити із голови у запис.

Трохи відхиляючись від музики… (Навіяне «Законопроектом»:)) Ваше ставлення до політики сьогоднішньої, і якою б ви хотіли її бачити у майбутньому?

Політика апріорі не може викликати захоплення. Це даність, яка потребує критичного ставлення, це інструмент, який потребує володіння. Ми ніколи не зачаровувалися, тому й не разочаровуємося.

У той же час, ми розуміємо, що державі потрібна політична система. А ось зробити цю систему більш відповідальною, людяною, соціальною — наше спільне завдання.

Чим плануєте займатися найближчим часом? Студія, фестивалі, відпочинок?

Творчість, пілотні записи третього альбому, виступи. Ближчим часом у нас запланований виступ на фестивалі «Бандерштат», пара концертів у Києві. Плануємо й трішки поїздити із альбомом по Україні.

На останок, кілька «життєвих» слів людству:

Говорити із людством невдячна справа — нічого гарного у відповідь не почуєшJ

Дякуємо. До зустрічі на концертах;)

Зустрінемося!

Войналович Діма
(c) rock.kiev.ua

Читать в архиве по теме 11:
 
Новости
Теги
25.10.2014
Новости
Напередодні парламентських виборів Андерсон вирішили викласти сингл — пісню, у якій викладають своє ставлення до сплюндрованої та спорожненої української демократії та тих, хто під різними гаслами пре до влади
28.09.2010
Новости
Днями стало відомо, що гурт «Андерсон»/The Anderson презентує сінгл шо передує новому альбому. Запис викладений для вільного завантаження і називається «Безодня»
23.10.2009
Новости
У річницю виходу «Словозброї» ми викладаємо для закачки «збільшену» версію цього альбому із двома новими піснями. А у другому альбомі, що знаходиться на стадії запису, ми поставимо самі для себе амбітне творче завдання: зробити музику та тексти альбому концептуально цільними.
28.05.2009
Новости
Українські рок-імена не перестають дивувати. Представлений на вечірці у «Хмільній бочці» фреш-проект Любите В.А.С.Ю. – зайве цьому підтвердження.
25.04.2009
Чи давно вам доводилося чути український рок з чітко артикульованою громадянською позицією, гострою публіцистикою, піснями протесту у «одному флаконі»? Нині загальна аполітичність інколи розбавляється окремими гострими треками, та й ті звучать «езоповою мовою».вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua