Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Рок з молоком #1. Sweetlo

[ 24.07.2011 ]

Рок з молоком

Гурт Sweetlo називається так не випадково. Їх музика драйвова, їх тексти світлі, але при цьому не позбавлені твердої соціальної позиції. Вони співають і грають про те, чого ніколи не буде замало: про добро, про любов, про людські відносини. Їм, безумовно, це вдається!

Привіт.

І вам всім не хворіти:)

Розкажіть, що було передумовою до створення гурту SWEETLO?  Чому не Gorod Solntsa?

Передумова була єдина, та достатньо вагома. У вересні 2008-го року, підчас запису першого альбому Gorod Solntsa, з гурту через особисті причини пішов наш тодішній вокаліст Данило Мельников, і через музичні – барабанщик Толік Іванін. Тож, існувати надалі в старому форматі не залишалося жодного сенсу, адже прихід нової людини на будь-яку позицію в гурті вже змінює його, не кажучи про вокаліста. А SWEETLO ми стали з легкої руки нашого басиста Олега Дорофеєва, який цю нову назву і придумав. Зрозуміло, що цей «ребрендинг» торкнувся далеко не тільки назви. Фактично, ми повністю тоді, восени 2008-го, докорінно змінили концепцію звучання та творчості гурту, остаточно вбили у собі всі залишки російського року. З іншого боку, можна сказати, досягли певного творчого повноліття, вилізли з коротеньких штанців дещо інфантильного ставлення до себе, музики та сенсу свого перебування на сцені. До речі, чималеньку роль у зміні назви зіграло й те, що ми більше не хотіли називатися російською – адже з самого початку свого існування доля україномовних пісень в нашому доробку постійно збільшувалася, поступово дійшовши до 99, 9 %, як це є зараз.   

Взагалі, кому і як прийшла ідея нової назви гурту? Були ще варіанти?

Як вже сказав, автором є басист Олег Дорофеєв. А варіантів було декілька десятків. У нас на студії десь до сих пір валяється аркуш А4, обписаний з усіх боків цими варіантами. Пам’ятаю, ми навіть влаштували щось типу турніру назв:) Тобто, шляхом голосування їх відсіювали. Переможцем виявилася назва SWEETLO.

Творчість Gorod’а Solntsa лишилась у минулому, чи не виключено, що ви повернетесь до старих матеріалів і вони (пісні) зазвучать, може,  по новому?

Виключати в цьому житті взагалі нічого не можна, але на даному етапі це й недоцільно, й немає до чого особливо повертатися. Адже найкраще з нашої старої програми природно перекочувало в нові пісні, а те, що пішло, мабуть, і мало піти. Взагалі, до своїх творів варто ставитись максимально критично.

Ваші пісні хоч і дійсно доволі «світлі», та деякі не без соціального відтінку. Завдяки чому пишуться тексти?

Світло буває різне – і у вигляді маленького затишного бра на стіні, під яким приємно почитати улюблену книжку ввечері, а буває – у вигляді яскравого прожектора, у різкому світлі якого викриваються всі негаразди життя, що нас оточує. В нашій творчості є й елементи бра, й елементи прожектору. Єдина тема, що нас цікавить – це життя навколо у всій його багатогранності. Тож, рецепт написання пісні дуже простий – потрібно просто уважно дивитись навколо, помічати все, справді бути зацікавленим, змушувати свої очі завжди палати.

Ви дійсно так ненавидите Леніна?:)

Справа зовсім не в ненависті. Якщо говорити про нашу пісню «Goodbye, Ленін», то там під Леніним мається на увазі весь «совок» як комплекс соціально-політичних, економічних та психологічних компонентів. Який нам справді треба відкинути, якщо ми хочемо рухатись вперед. Що ж стосується особистості безпосередньо товариша Ульянова, то, щоб не влазити в довгі ідеологічні бесіди, просто хочеться, щоб на вулицях українських міст та сіл поступово не залишилося жодного постаменту цієї дуже неоднозначної людини. Яка, натомість, однозначно не принесла жодної користі нашій країні.

Одним з останніх ваших виступів був спільний концерт з гуртом Eclipse. Пізніше в зіграли «Love Will Tear Us Apart» Joy Division… Видно, що не цураєтесь експериментувати.  А з яким би виконавцем (гуртами) ви б хотіли ще зіграти спільно?

Справді, експериментувати не цураємось, адже все життя людське є одним великим експериментом. Тому якихось конкретних виконавців, з якими б неодмінно хотілось би зіграти нема – бо в цей перелік можна включити всіх… Якщо це цікаво, якщо нас самих від цього буде перти, то ми з задоволенням зіграємо з будь-ким. Ну, може, хіба окрім постатей типу Філіпа Кіркорова чи Надєжди Бабкіної:)

 «Дай мені руку» це нова ластівка з наступного альбому? Робота над платівкою йде? На якому етапі?

 Насправді, «Дай мені руку» - це одна з найстаріших пісень в нашому репертуарі, яка існує ще з часів Gorod Solntsa. До запису якої справа через певні причини дійшла тільки зараз. Що ж стосується другої платівки, то ми зараз в процесі накопичення нового матеріалу. Хочеться, щоб наша нова платівка була більш концептуальною, ніж перша. Тому будемо дуже ретельно відбирати кожен трек, який увійде до неї. Але про якісь конкретні терміни говорити ще зарано.

Чим ви займаєтесь окрім музики? І Що вважаєте більш пріорітетнішим?

Кожен з членів гурту є цілком самодостатньою та успішною людиною і за межами гурту. Наприклад, згадуваний басист Олег є успішним адвокатом в житті, вокаліст Богдан Буткевич – журналіст в провідному часописі «Український Тиждень», клавішник Міша Медяник – дизайнер, гітарист Євген «Ніктоєв» Порадун – композитор, аранжувальник, що співпрацює з багатьма провідними українським студіями, барабанщик Дмитро Пучков є єдиним «нотаріально завіреним» музикантом в гурті, адже має вищу музичну освіту (Мінська Академія мистецтв), звукорежисер Артур Литвинський – перспективний маркетолог та ядерний фізик за освітою. Проте, все одно нашим великим пріоритетом є наш гурт, бо інакше чим пояснити що ми стільки років продовжуємо займатися цією нелегкою в українських реаліях справою.

На вашу думку, чи бракує нашій сцені «свіжої крові»

«Свіжої крові» в будь-яких сферах ніколи не буває забагато. Українська музика – звичайно, не виключення. Що ж, сподіваємося, що SWEETLO якраз є представником нової хвилі «свіжої крові», яка за нашим відчуттям, невдовзі увірветься в український музичний простір. Як це було в кінці 1980-початку 1990-х та на початку 2000-них.

 Ви їдете на «Славське-Рок». Чи чекатимуть на шанувальників сюрпризи?

Звичайно, сюрпризи будуть, якщо їх не готувати, навіщо взагалі виходити на сцену перед очі людей. Але, з вашого дозволу, не будемо їх розкривати, бо ж тоді це буде за сюрприз;)

Які ще плани на літо?

Після «Славського» SWEETLO виступить також на прекрасному фестивалі патріотичного духу «Бандерштат». Окрім цього, якраз до вересня ми готуємо наш другий кліп на пісню «Новий день». Плюс декілька концертів та івентів. Тож, планів і роботи вистачає.

 Ви вже маєте досвід написання саундтреків. Нема у планах ще роботи у схожому руслі?

Можна сказати, так хочеться знову чогось подібного, що навіть фантомні болі виникають в голові та руках. Тож, ми відкриті для будь-яких пропозицій такого роду – з величезним задоволенням. Так що велкам!:)

Побажання громадськості:

Будьте SWEETLими завжди й усюди.

Дякую. Успіхів!;)

Всім читачам міцного здоров’я та побільше творчості в житті.

Войналович Діма
(c) rock.kiev.ua

Читать в архиве по теме 98:
 
Теги
27.07.2015
Новости
Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого
20.07.2015
Интервью
Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю
14.07.2015
Интервью
Ви коли-небудь куштували сало в шоколаді? Після прочитання сьогоднішньої порції рок-н-ролу з молоком вам просто-напросто не лишиться вибору, як увімкнути гучніше ваші гаджети та комп’ютери. Наша кондитерська працює 24 години на добу і особливо на вихідних» – говорить лідер гурту Лесь Якимчук, і погоджується на інтерв’ю
28.05.2015
Интервью
Гурт починає свою історію з вересня 2014-го. Спочатку це був інструментальний проект однієї людини та з часом, для більшої емоційності та кращого розуміння музики, було вирішено додати до музики вокальну партію, що і було зроблено. Про те, що було і що є ми поспілкувалися із учасниками групи
25.05.2015
Интервью
Part of Universe – молодий гурт, який грає альтернативний рок з претензією на ню-метал. Ці хлопці вміють поєднувати драйвове звучання з глибоким змістом. У інтерв’ю для нашого сайту музиканти розповіли про дорослішання гурту, про улюблені гурти, фестиваль Бандерштат та багато чого іншоговверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua