Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Braty Bluzu - The City That Never Sleeps

[ 29.07.2011 ]

Брати Блюзу

Нарешті, після стількох років я дуже радий, що ми зуміли зробити студійний альбом з Брати блюзу знову! Останній був зроблений у студії BMG (Німеччина) ( 2000 р.) , між тоді і зараз ми зробили видання CD концертів , як групи так і сольно, записаних в Києві, Відні та Канаді .

У складі групи за 19 років відбулись деякі зміни, але, звичайно, ядро це все ще я і мій брат Олег! У Андрія Вінцерського за всі роки , що ми з ним знайомі, я знайшов відмінного партнера для запису (в якості інженера і барабанщика), і мого давнього друга і гітариста Ренса Ньюленда, який зробив також деякі записи і роботи в студії.

Музиканти , що беруть участь у цьому проекті були зайняті в студії протягом приблизно року, обмін треків через інтернет, створення музики, обговорення ідей і знаходження спільного рішення, он-лайн в Інтернеті.

Два міста, «які ніколи не сплять» грали тут головні ролі: Київ (Vin_ Records Studio) і Відні (Bizzy людина Studio - пов'язані з Jive Music). Ці студії весь цей час жили і працювали на одному диханні, створюючи унікальну і вишукану нову «Брати блюзу» концепцію, що поєднує джаз, новий - вік, мистецтво світової музики та хіп - хопу, в результаті чого цей звук - коктейль «The City That Never Sleeps».

Вони надихали один одного інноваційними ідеями, змішенням різних музичних барв, що відобразилось у атмосфері .безпрецедентної музичної палітри.

Мирослав Левицький

Braty Bluzu
The City That Never Sleeps
2011

музиканти:
ОЛЕГ ЛЕВИЦЬКИЙ - саксофон    
АНДРІЙ ВІНЦЕРСЬКИЙ - барабани
ВІТАЛІЙ САВЕНКО -  бас
ЗАХАР ВАЛАГА -  скрипка
РЕНС НЬЮЛЕНД -  гітара ( Netherlands)
гурт ДРЕВО - вокал
МИРОСЛАВ ЛЕВИЦЬКИЙ - клавішні
композитор/продюсер -  МИРОСЛАВ ЛЕВИЦЬКИЙ
 
стиль: (mix : jazz + world music + art + jazz rock)
видання :  Австрія / Україна / Нідерланди
студія:    - Jive Music (Vienna /Austria ),  Сomp EMI (Ukraine),
студія звукозапису          -  Vin_Records (Kyiv/Ukraine), Bizzy Man Studio (Vienna/Austria)
фізичне представлення  СD: Україна, Австрія, Німеччина,  Бельгія,  Нідерланди,  Люксембург, Польща,  Японія
інтернет представлення: практично весь світ
замовлення  CD: Jive Music

Читать в архиве по теме 2:
 
Теги
30.06.2011
Новости
Группа «Братья блюза» - первая украинская группа, которая представила нашу страну на популярном фестивале SZIGET в 1998 году. «The City That Never Sleeps» - второй студийный альбом группы, но в целом уже пятая пластинка, которую записали «Братья»
24.10.2008
Анонс
Дважды Бил Клинтон приглашал именно их выступать на концерте по случаю своего приезда в Киев; именно с ними выступал на одной сцене Снови Уайт с легендарного Pink Floyd и Мик Тейлор с Rolling Stones...вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua