Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Крапка - «Живий» альбом

[ 10.08.2011 ]

Крапка

У своїй першій студійній повноцінній роботі гурт прагнув відкрити глядачеві якомога повніше, що ж таке стиль етно-хоп, та показати, що український фольк не тільки не перетворився на шароварщину та всілякі «несегаляводу», але він прогресує та має великі амбіції та перспективи.

Назву «Живий» було обрано невипадково. Кожна пісня на платівці по-своєму жива, і в процесі запису набувала власного звучання та енергетики. А відтак вся робота була дуже живою. Чи вийшло все це живо судити лише слухачеві.

До альбому «Живий» увійшло 13 пісень:

1. Супергерої (за участі саксофону Олександра Баєва, вокаліста гурту HELL:ON)
2. Небо
3. М’ята – рута (за участі Альони Сухарь, бандуристки Капели бандуристів КПІ та гурту «Своєрідне коло» та Дмитра Дегтяра, гітариста урту Unaby)
4. Люди – машини
5. Святий Патрік
6. Повстанці
7. Полум’я
8. Антиалкогольна (за участі Олександра Баєва)
9. Адепти TV
10. Останній характерник (саунд-трек однойменного короткометражного фільму)
11. Ходить гарбуз по городу
12. Колискова (за участі Альони Сухарь)
13. Я – Українеці

Під час запису використано інструменти: 6 та 12-струнні гітари, губну гармоніку, дарбуку, джембе, бандуру, саксофон, шейк ери, маракаи, снейр, райд, козу-дуду, окарини, пан-флейту, сопілки, дримби, атмосферний синт, електро-гітару.

Запис та зведення було здійснено в Запоріжжі Дмитром Дігтярем на студії «Мьюзік бенд». Це була принципова позиція та переконання гурту – видати платівку, яка б від початку і до кінця була саме запорізькою. Навіть дизайн обкладинки розробив запорізький фотохудожник Євген Саричев.

Відтак «ЖИВИЙ» являє собою деякий, абсолютно незначний, але, ми впевнені, важливий лакмус культурного етно-простору міста, де не тільки заводи, Хортиця і пороги Дніпра, а ще й неабияка музична культура.

Прес-служба гурту «Крапка»

Читать в архиве по теме 4:
 
Новости
Теги
02.12.2014
Даний альбом це результат трирічної фольклорної експедиції Подніпров’ям! По суті, всі пісні – це народні композиції у оригінальній обробці: акустичний рок, що філігранно переплітається з потужними зубодробильними афроритмами, тендітно доповнюючись кремезним фолком, органічно зливаючись в одне з депресивним блюзом та вогняно-веселим хіп-хопом
12.08.2011
Интервью
«Крапка» – це живе поєднання року та етно-хопу. Лиш за декілька років музичної діяльності на андеграундній сцені гурт «Крапка» вже встигли полюбитись публіці не лише їх рідного Запоріжжя, а й з з інших українських міствверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua