Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

In Extremo: забракло кайфу

[ 10.11.2011 ]

In Extremo

Навіть і не знаю, що про це сказати… Нібито і мій улюблений гурт і повністю заповнена зала «Бінго», що, звісно ж, мало б додавати позитиву, але чомусь мене сейшн In Extremo не надто зачепив. Розкладаючи по полицях власні враження, можу назвати принаймні три причини, через які повне задоволення від гри німців отримати не вдалось.

Перша: а де ж, в біса, ваше славетне фаєр-шоу?! Я йшов і свято вірив, що побачу, як Останній Єдиноріг плюватиметься полум’ям не гірше за Джина Сіммонса. І що? Та нічого – майданчик «Бінго» виявився замалим для вогняних екзерсисів. І це величезний мінус для організаторів - In Extremo славляться поєднанням справжнього і внутрішнього вогню. І першого того вечора не було.

Друга причина для невдоволення: сет-ліст. Так, німці зіграли аж 21 пісню з семи альбомів. Але ж більшість з них припали на два останні диски, які я б не назвав дуже вдалими. Хітів може і не бракувало: Erdbeermund, Küss mich, Ave Maria і Herr Mannelig ми почули, але нащо було розбавляти ці перли прохідними піснями? Адже в багажі гурту, як мінімум, ще стільки ж першокласних, всіма улюблених речей. Гаразд, проїхали.

Врешті третя причина: фронтмен. Останній Єдиноріг (Міхаель) співав і рубився нормально, але все ж складалось враження, що він виконує роботу, а не отримує кайф. І на фіга, скажіть, йому було потрібно спілкуватись із залом англійською, коли мінімум половина присутніх прекрасно розуміла його рідну мову? Це, до речі, вокаліста здивувало. Після однієї з реплік, кинутої німецькою з натовпу, він навіть звернувся до барабанщика: «Ти це чув?».

Тепер все ж про приємне. Певно, я вперше в житті побував на концерті, що почався із запізненням у якихось 10 хвилин. Німецька пунктуальність, як кажуть, в дії. Народ, який вперше бачив німців у Києві, відривався на повну без жодного розігріву, одразу ж. І так, що іноді відчувався страх за міцність споруди клубу та пригадувався шкільний курс фізики, який доводив, що кількасот людей - якщо б вони вийшли на міст і почали ритмічно і водночас стрибати - призвели б до його руйнації. Німцям, звісно ж, сподобався наш запал і вони обіцяли повернутись наступного року. От тільки не хотілося б, аби це знову став непридатний для їхнього повноцінного шоу «Бінго».    
 

Текст - Дмитро Антонюк
Фото - Макс Требухов
© Киевский Рок-КлубСмотреть все фото
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua