Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Ot Vinta – Потом і кров'ю

[ 20.11.2011 ]

Ot Vinta

Доки хлопці з Ot Vinta святкують перемогу у конкурсі «Українські тижні» від МакДональдз, їх останній альбом «Потом і Кров’ю» гуляє просторами неосяжної Вітчизни та ще більш неосяжними просторами Інтернету. Платівка містить 15 як завжди веселих і водночас серйозних пісень. Одним словом – все в кращих традиціях лідерів української рокабіллі-сцени. 

На платівці присутні уже відомі і любимі публікою хіти «Бабина тумба», «Потом і кров’ю», «Люблю», а також зовсім свіжі забійники – «У мене між ногами Україна» (пісня про велосипед «Україна»), «Гайда за журавлем», «Балада про сіль» та ін.. Альбом писався протягом трьох років. Тому не дивно, що назву отримав саме таку. Зі слів Юрія Журавля, платівка отримала назву завдяки найпершій пісні, в якій є слова: «Я знову тут не в тему, я знову «не формат», час міняти гітару на автомат. Занадто відверто, занадто драйвово і від мене смердить чесним потом і кров’ю».  Взагалі, слід відмітити, що пісні, хоч такими ж запальними, як і раніше, залишилися, з елементами іронії, сарказму, просто гумору, але самі навіть тексти стали більш… реалістичнішими, буденними, деколи, навіть, філософськими. Але ця філософія особлива – «отвінтовська». Тепер, слухаючи пісні, не просто веселишся, а й замислюєшся над тим світом, що оточує тебе, в якому ти живеш.

Видно, що хлопці говорять у цьому альбомі про те що «накипіло», тому він і вийшов дуже різноманітним. Поряд із  відвертими злободенними піснями тут є ліричні композиції про кохання та балади.

Але окрім власних авторських пісень, до диску потрапили декілька каверів. «Родзинкою» серед них є адаптація світового хіта «16 tons» - пісні про тяжке життя американських шахтарів, яку ще в середині минулого століття співав Теннессі Форд. Про цю пісню говорить фронтмен Ot Vinta: «Ідею пісні нам підкинув казкар Сашко Лірник, він же адаптував текст українською. Як це не дивно, переклад вийшов майже дослівним, бо пісня актуальна й досі – сьогодні нашим шахтарям живеться нічим не краще, ніж їхнім американським колегам на початку минулого сторіччя».

А для «шанувальників» істинного «блатняка» є веселенька «17 москалів», зіграна на мелодію знаменитої «В Кейптаунском порту». Також хлопці записали кавер-версії двох пісень «Вася Club» - «Ла-ла-ла» та «Шиди-риді», та веселий і драйвовий варіант «Jingle Bells», що отримав назву «Новорічний дзинь».

Що ж, з огляду на різноманітність стилістичну та тематичну, можна зробити лише такий висновок: альбом «Потом і Кров’ю» на сьогодні найкраща робота рівненських рокерів.

А гарним фіналом, своєрідним закликом чи, навіть, девізом, стануть слова з чудової пісні Ot Vinta: «Тож, друже, не вагайся, пусти свою синицю на волю, і гайда за журавлем!»

Трек-лист:
1. Потом і кров'ю
2. Бабина тумба
3. Шиді-ріді
4. Люблю
5. У мене між ногами ...
6. 17 москалів
7. 4 вози солі
8. Гайда за журавлем
9. Баладапро сіль
10. Фортеця
11. Пісня конвалій
12. Дзинь
13. Ла-ла-ла
14. Асенізатор
15. Сухарі розмочи
 
Бонус:
16. Па-ла-ла-ла-ла-лац

Ot Vinta
Потом і Кров’ю
2011
Comp music


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 42:
 
Новости
Теги
05.04.2016
Видео
Патріотичний рокобіллі або правильніше «укробіллі» від От Вінта. Цікаво, що за винятком адаптованого третього куплету, це українська народна пісня, тож присвячена вона не стільки сучасності, скільки духу українських воїнів
07.01.2015
Виходить часом: ніби й акустика, але енергетики стільки – що й не кожен найрок-н-рольніший гітарний альбом може похвалитися! Саме так можна характеризувати й крайній альбом гурту Ot Vinta «Пілотка».
10.11.2014
Фото
Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»
21.05.2012
Видео
Днями на музичних каналах відбулася пре прем’єра нового кліпу украбіллів «Гайда за журавлем»
18.05.2011
Анонс
26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треківвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua