Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
14
сентября
2017
Купить билет
«Roof»
Вход: от 200грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Антре - Тиша

[ 27.11.2011 ]

Н.Три

Нарешті, після відверто довгого проміжку часу, новим ЕР про себе нагадав Антре. Альбом отримав назву «Тиша» (про що навряд здогадаєшся, побачивши обкладинку, де зображений хлопчина, який кричить). Але, справедливості заради, слід відмітити, що від пісень теж спати не захочеться.

З перших акордів першого треку, що називається «Божевільна душа», стає зрозумілим, що перед нами вже не просто «Н.Три». Не знаю чому, але особисто у мене таке відчуття було. Та ж музика від душі, ті ж переживання, але… Антре – це більш якісніші, більш доросліші мелодії, тексти. А перша пісня і взагалі мені чимось нагадала такий собі український варіант «Coldplay». Забігаючи на перед, скажу, що відразу слід налаштовувати себе на те, що кожна пісня Антре  – образ, реальний чи уявний, та знайомий кожній людині, що має серце, що вміє любити.

Наступна композиція – «Примара». Здається, подібного Олексій Шманьов і Co ще не грали. Дана пісня чи не найемоційніша і не напруженіша з усієї платівки. Відносно спокійний початок з цікавою мелодією, потужна середина з приспівом і вибухова кінцівка, яка є влучною кульмінацією даного твору. Таке поєднання різних ступенів емоційності робить пісню чи не найкращою з усієї «Тиші».

А от «Човен» став своєрідним відпочинком опісля потужного попереднього треку. Спокійна, лірична, при цьому, що не мало важливо, не позбавлена змісту пісня, яка наштовхує на роздуми. Але роздуми не глобальні, а якісь свої, власні, особисті. Осінньо-зимова пісня… До речі, слід при нагоді послухати і piano live версію «Човна»: та ж само пісня звучить геть інакше.

«Та година» приближує до фіналу платівки. Вона стала таким собі симбіозом попередніх треків. Але при цьому, не втратила ексклюзивності та емоційності.

«Не хочеться обмежувати музику стилями... В першу чергу має бути саме музика. І хоча раніше то був фольк, сьогодні вона має вигляд ліричного емоційного року. І зовсім невідомо, яка вона буде завтра. Головне, що вона чесна!» – сказали музиканти і записали «Моє сонце». Акустична композиція, яка відіграє роль «десерту». Вона проста, зрозуміла, передає радість, сум, депресію, любов ліричного героя. Здається, досить вдало підібрана завершальна пісня. Вона виділяється з-поміж інших, але при цьому, по духу, така ж: насичує слухача живою емоцією лірики та драйву.

Музика, як стан творчої людини – змінюється несподівано – від форте до субіто піано, від тихого суму до істерики, від сліз до сміху. І саме таку музику в новому ЕР представили світу Антре.

Трек-лист:
1. Божевільна душа
2. Примара
3. Човен
4. Та година
5. Моє сонце (акустична версія)
 
Антре
Тиша
2011


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 10:
 
Новости
Теги
29.04.2015
Новости
«Ми повертаємося разом із весною! На вулиці теплішає і все буде у нас із Вами добре! Весни Вам, тепла і миру!»,- саме такими словами Олексій Шманьов та Євген Касьяненко «розморожують» проект Н.Три. І в підтвердження своїх слів презентують новий сингл
19.08.2009
Новости
Під час перебування на відпочинку в Криму Олексій Шманьов разом з друзями вирішили розважитися стрибками з «тарзанки» в море. Так склалося, що під час першого ж його стрибка «тарзанка» обірвалася, а страхувальний трос в цей час був відчеплений. Олексій, впавши з висоти близько 5 м прямо на кам'яний скелястий берег, отримав два тяжкі переломи обох ніг (ступні).
10.05.2009
Анонс
Гурт Н.Три нарешті почали потроху оприлюднювати пісні з нового альбому, який планується приблизно на кінець року. Вже був подарунок тим, хто любить «Весну». Та зараз сюрприз для всіх закоханих і тих, хто шукає кохання.
29.04.2009
Новости
Зйомка нового кліпу гурту Н.Три в орендованому 3-х поверховому будинку перетворилася на справжню гулянку, після якої було знищено чимало дорогих меблів та іншого коштовного майна.
22.03.2009
Интервью
У передвихідь нового альбому та як подарунок з нагоди довгоочікуванної весни, «Н.Три» оприлюднили на свойому сайті новий сінгл - «Весна». З приводу цього і не тільки ми вирішили поспілкуватись з фронтменом групи Олексієм Шманьовим.Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua