Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Widen - Апгрейд Мавпи

[ 08.04.2012 ]

Widen

Харківський Widen нарешті обжився повноформатним альбомом. Платівка отримала назву «Апгрейд Мавпи». Гадаю, що давно пора б уже було зробити крок вперед, адже група існує вже шість років (без зміни учасників!), хлопці грали у багатьох містах не лише України: Київ, Львів, Одеса, Москва, Пітер… Все це мало відкласти відбиток на матеріал диску. Так і сталося: пісні записані якісно, видно, що хлопці зіграні, професіонали, тексти не банальні, стиль досить цікавий – nu metal/alternative з  елементами punk і funk, звук потужний.

З перших нот стає зрозуміло, що сидіти на місці не прийдеться. Перша ж пісня відразу наче закликає зібратися на природу, на пікнік, одним словом – вирватися за рамки мегаполісу на «Сейшн у гащі». Зразу слід відзначити, що у подекуди у текстах зустрічається іронія, іноді – певна міфічність та філософія. А загалом – поєднання текстів і музики будь-якої пісні з платівки – це суцільний кач, підрив, це дійсно молодіжний і соціальний проект.
 
Але, повернемося безпосередньо до матеріалу. «Прикмети»… Напевно, багато хто знає, що жити лише прикметами досить небезпечно і тупо. Саме про це і дана пісня: «Я вірю в прикмети, в чорного кота, але не вірю в себе». Отже, слід перш за все, вірити в себе! А от «Кобиляча голова» відрізняється від попередньої роботи. Це більше розважальна пісня (звичайно, не для весільних танців), створена на основі української казки. Така собі «страшилка», але зовсім не зла. «ПОП Rock» - це жорстка правда про псевдо священнослужителів, які «розжиріли», і давно продали власні віру і душу за банкноти. Одним словом: «Чим більше хрест на пузі, тим ближче до бога»… Одна з двох російськомовних пісень «Хит №1 (Гимн зажравшихся звезд)» не поступається драйвом попереднім. Не поступається вона і смисловим наповненням. Напевно, це дійсно гімн зірок, які займаються усім чим попало, лише не своїм ремеслом. А як у них те виходить, нікого не цікавить. Хотілося б додати, що тематику пісні можна трактувати не лише відносно музикантів, а й відносно будь-якої людини. Адже треба займатися тим, що виходить найкраще і тим, що приносить задоволенням. А не лізти, наприклад, поетам у Верховну Раду… Загалом всі пісні – це протест. Протест проти шаблонів, прости недосконалості системи, протест проти загарбання свобод.
 
Окрім восьми нових пісень, до платівки увійшло ще три треки з попереднього ЕР «Термінатор»: «К.М.Г.Г.Г.» (про теперішні пріоритети людей – квартири, машини і гроші, гроші, гроші), «Термінатор», «Сноуборд».
 
Widen обрав, як на мене, вірний творчий шлях. Хлопці неодмінно мають отримати визнання серед прогресивної і соціально-рішучої молоді. А «Апгрейд Мавпи» має стати початком чогось інакшого для української (а, може, й не тільки) сцени.  «Апгрейд Мавпи» - це якісна музика, яка приглянеться тим, хто любить позитивну і, при цьому, смислову альтернативу.
 
Завантажити альбом можна зі сторінки Widen ВКонтакті – http://vk.com/widen.
 
Треклист:
1.Сейшн у гащі
2.Прикмети
3.Кобиляча Голова
4.ПОП Rock
5.Хит №1 (Гимн зажравшихся звезд)
6.Правда
7.Спам
8.Среди тысячи
9.К.М.Г.Г.Г.
10.Термінатор
11.Сноуборд
 
Widen
Апгрейд Мавпи
2012
VIP's Records


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 2:
 
Новости
Тегивверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua