Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Гурт UA - Ти в мене є

[ 10.04.2012 ]

Гурт UA

В 2012 році записаний дебютний альбом «Ти в мене є» Гурту UA. Гурт, який розпочав своє існування з  2008 року вже є відомим шанувальникам української музики. І хоча склад декілька разів змінювався, окрім лідера і засновника колективу Сергія Кроітору, музика лишилася такою ж, як і на початку творчого шляху: позитивною, світлою, в міру важкою, в міру легкою. Даний альбом – це дев’ять якісних пісень про вічні почуття, про емоції, любов.

Загалом на альбомі нема повільних композицій. Є помірного темпу. Але здебільшого – досить жваві. Звичайно, як на мене, це добре. Але є одне «але» - всі пісні дещо схожі між собою. Принаймні, таке візуальне враження склалося після першого прослуховування дебютника.

Але серед треків можна виділити ті пісні, які претендують на статус «хіт». До слова, вони вже давно гуляють просторами Інтернету на музичних сайтах. Це такі роботи як: «Хочу літати», «Заберу тебе з собою», «Все Буде Добре!» (хоча б за слова «а ви любіть і живіть, як діти»).

А от «Машина» - мені задалася чимось схожа на майже однойменну пісню Табула Раса («Любимая машина»). Звісно, не мелодією, а духом. До речі, даний трек – з елементами еротики. А взагалі, видно, що хлопці не церемоняться з текстами, у них присутній і сленг, і еротика (на грані фолу), і сарказм, і іронія, і багато чого іншого. Головне, що не втрачається суть, і пісня не переростає в звичайний беззмістовний набір слів.

Хоча… в цілому пісні підібрані добре, альбом – на одному диханні, «не напряжний». Пригладжені пост-панківські та поп-рокові рифи, ледачий рок-н-рол.

Альбом не випадково з’явився у розпал весни. Пісні ненав’язливі і навіть «сонячні», в плані смисловому.

Для тих, хто ще не слухав Гурт UA, хто думає, яка позиція гурту, наскільки миколаївська команда альтернативна, чи навпаки, позицію висловив лідер бенду: «Для «шоу-бізнесу» молодь – це легка купа м’яса з легкою «обіходною» валютою в кармані, яку можна заманити на свій бік, завдяки драйвовим ритмам і голим тілам, що символізують Демократію! На жаль це і є бізнес та культура, в якій ми живемо і виховуємо наших дітей! Я в такі ігри не граю! Тому що мене це не гріє. Для мене важлива правильна культура людей і підростаючого покоління!»…

Завантажити альбом можна тут: http://vk.com/gurtua.

Треклист:
1. Два слова
2. Хочу літати
3. Машина
4. Танцюй зі мною
5. Долари
6. Заберу тебе з собою
7. Ти в мене є
8. Все Буде Добре!
9. Чекаю на тебе
 
Гурт UA
Ти в мене є
2012
SEPARECORDS


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.ua
вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua