Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
9
апреля
2018
Купить билет
Дворец Спорта
Вход: 550-1500грн.
Последнее
Экс-солистка группы Nightwish Тарья Турунен в Киеве: 10 неизвестных фактов
04.12.2017 - [новости]Tarja Turunen
Меньше месяца осталось до приезда одной из самых известных рок-див, экс-солистки группы Nightwish Тарьи Турунен. Единственное выступление голосисткой финки состоится 21 декабря в Октябрьском дворце
DASH – дебютний відео-кліп
14.11.2017 - [видео]DASH
В кліпі столичного гурту DASH (Rapcore/Hardcore) знімалися виключно шанувальники творчості гурту, а самі зйомки проходили на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».
Cheshires представили в Киеве «Суперминор»
12.11.2017 - [новости]Cheshires
20-го октября одесские альтернативщики Cheshires представили в киевском Mezzanine новый студийный альбом

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Гапочка - Етап

[ 14.04.2012 ]

Гапочка

Нарешті Гапочка і компанія випустили дебютний альбом, що отримав назву «Етап». З 2010 року велась робота в студії. За цей час ми з вами ставали свідками чудових синглів, спостерігали за тим, як Гапочка фестивалить і, навіть, несла свою музику – оригінальну, цікаву, ідейну, а разом з тим всю українську культуру – до європейського слухача (The Global Battle of the Bands).

У Каті Гапочки досить специфічний, цікавий спів, обходити увагою цей феномен, гадаю, не годиться.  Спробую, навіть, припустити, що голос і манера співу лідерки гурту не просто заслуговує займати їй одну з провідних позицій серед гуртів з жіночим вокалом, а й вирізнятися від них певною  оригінальністю.

Творчість Гапочки складно зрозуміти, її треба відчути. Та емоційність, яка лине з кожною нотою, з кожним словом і літерою…  Її музика не піддається зрівнянням та оцінкам, оскільки, в принципі, не існує об’єктивних критеріїв, які можна ужити до її творчості. А для своєї першої платівки Гапочка, здається, легко і невимушено написала 12 маленьких шедеврів, які, як я вже казав вище, напевно, не вкладаються в межі стилів (більше схоже все ж на бріт-поп), так само – легко і невимушено – виконавши їх. При всьому, учасники гурту і сама Катя володіють делікатним композиторським підходом і вмінням уникати шаблонів.  

Цікаво, що в будь-якій пісні, якою б та не була: чи така-собі «ранкова колискова» «Сонечко», чи запальна «Кайф», чи потужна «Крила», Катя лишається собою: ніжною, чутливою і тонкою. Загалом же, альбом починається з композиції «Криза», яка має такий рядок «ти спробуй на смак лезо». Але нічого моторошного чи депресивного в даній композиції не спостерігається. Вся пісня драйвова, рясно наповнена гітарними партіями, є вдалим стартом, як на мене. Друга пісня – «Ніжності». Вона більш легша, але ні в якому разі не слабша. Звичайно, відмітити хотілося окрім уже відомих багатьом «Сонечко», «Крила», «Не відпускає» хотілося б відмітити (виділити, порекомендувати?) ще й «Відстані», «Кайф», «Зникаю». Вони дійсно, з багатьох композицій альбому, вибудовують певний рисунок всього доробку, як на мене, запам’ятовуються найкраще. Але цілком і повністю можна ствердити, що всі пісні – доповнюють одна одну. Разом вони складають те, що ми називаємо «Етапом».

До речі, стосовно назви Катя Гапочка казала так: «Етап – це історія шляху гурту, це те, з чого все починалось!Можна сказати – етап номер один! Наше мислення, відчуття, емоції, та й взагалі – все, що хотілося сказати за ці перші роки, зібрані в 12 треках».

Лишається побажати гурту скоріше переходити до «етапу номер два» і ще і ще слухати дебютний реліз Гапочки, який вийшов досить цікавий і оригінальний. Ми ж вкотре пересвідчилися, що «Гапочка – це сила, ковток свіжого повітря, звук який пронизує своїм безкомпромісним духом, творчість в якій ковтки історії музики – від бітловських рифів до відгуків інді-творчості».

 Завантажити платівку можна з офіційного сайту - http://hapochka.com/

Треклист:
01 - Криза
02 - Ніжності
03 - Сонечко
04 - Не відпускає
05 - Чому
06 - Крила
07 - Зникаю
08 - Віддай
09 - Кайф
10 - Відстані
11 - Камені
12 – Поясни

 

Гапочка
Етап
2012
Наш Формат


Дмитрий Войналович
© www.rock.kiev.uaЧитать в архиве по теме 15:
 
Новости
Теги
29.05.2017
Анонс
2 червня з приходом літа київська інді-рок група ГАПОЧКА вперше презентує наживо новий ЕР «В крайнощі» в Old Fashioned Bar
27.02.2017
Новости
Її голос увійшов в десятку жіночих голосів нової української рок музики. Її пісні мають свій особливий характер, ії музика це поєднання романтичних вібрацій із зухвалістю інді-року. «Босий» - сингл з нового міні-альбому «В крайнощі»
29.07.2016
Видео
«В клипе только дєвочки» - тому ксенофобам краще не дивитись. Очевидно автор відео саме так «бачила» пісню з останнього макси-синглу «Лілії». За відсутності і натяку на відверті сцени, кліп наповнений еротизмом, вийди він років 20 назад, то був би скандал, а сьогодні – якісне ліричне відео
10.06.2016
Новости
Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута
27.03.2015
Анонс
Її голос увійшов в десятку голосів нової української музики. Її міні-альбом «Eleсtroacoustic» став одним із 14 кращих українських альбомів минулого року і одним із 8 альбомів молодих українських гуртів, «які вас здивують». 17 травня відбудеться прем’єра нової Гапочки - інді-електронного тріо з повноформатним лонгплеємвверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua