Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
27
августа
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 250-3150грн.
3
сентября
2017
Купить билет
клуб «Docker pub»
Вход: 400-650грн.
14
сентября
2017
Купить билет
клуб «Бинго»
Вход: 690-1400грн.
Последнее
В Киев приедет самый известный музыкант планеты Zucchero
16.08.2017 - [анонс]Zucchero
Друг Стинга и Джо Кокера выступит в украинской столице с единственным сольным концертом 14 сентября во Дворце «Украина». В программу тура «Black Cat» войдут как новые композиции, так и бессмертные хиты Zucchero, благодаря которым его по сей день считают самым известным музыкантом планеты
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
16.08.2017 - [анонс]Nebulae Come Sweet
З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня
Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
15.08.2017 - [анонс]Повстанець
Вперше фестиваль «Повстанець» пройде біля Києва, але від того буде не менш драйвовим! Музиканти даруватимуть настрій і підсилюватимуть дух так, що вистачить до смаку усім відвідувачам заходу

Океан Ельзи - Без меж
[2016]
Нова платівка «Океану Ельзи» «Без меж» привернула до себе увагу критики здебільшого як суспільне явище. Мистецькі якості довгограю лишилися на периферії аналітичних публікацій. Між тим, «Без меж» може похизуватися низкою саме творчих цікавинок, на які варто звернути увагу як прихильникам «ОЕ», так і допитливим меломанам>>>
Сергій Жадан та Собаки в космосі - Пси
[2016]
Традиційно інтелектуальні, стьобні тексти які Сергій Жадан наспівує, чи вірніше начитує під бадьорий ска-панк. «Пси» - як третій сезон знайомого серіалу, якщо ви вже знайомі з їх творчістю, тоді приблизно знаєте, що почуєте>>>

Stelsi - «кисло-солодкий» сингл «Роялті» про митців в Україні

[ 25.04.2012 ]

Stelsi

«Митцям – не місце в Україні», - до такого висновку дійшли музиканти чернівецького електро-фольк гурту «Stelsi». У своїй новій композиції «Роялті» хлопці яскраво і точно змальовують ставлення влади і суспільства до творчих людей в нашій країні. Ця пісня – перша в історії команди такої гострої соціальної тематики.

Ця пісня хоч і співається від першої особи, але відображає збірний образ середньостатистичного митця в Україні, який творить виключно за власною ініціативою на голому ентузіазмі, не маючи нічого в замін, - каже лідер гурту «Stelsi» Олексій КУХАРСЬКИЙ. - Пісня наповнена добре всім відомими стереотипами із світу шоубізнесу - розкіш, гламур, багатство. А головний герой потопає в цьому вигаданому світі, поки не опиниться в реальності "біля розбитого корита".

За словами автора пісні та фронтмена «Stelsi», ця композиція є досить незвичною для творчості команди. Це через те, що музичне обрамлення пісні відрізняється від попередніх синглів «Stelsi».

«Роялті» - це музичне поєднання кислого із солодким, - кажуть учасники гурту. - Пісня у новому музичному «фасоні» відрізняється від попередніх тим, що це меланхолійно-соціальний трек. Настрій пісні можна описати як іронічно-сумний, тобто така собі "трагікомедія". Все це накладено на танцювальний ритм з об’ємними синтезаторними партіями і мелодикою в дусі стилю «сінті-поп».

Для прихильників гурту пісня своїм настроєм та стилістикою нагадає період альбому «Aliens» 2004 року, - продовжують музиканти. – Але вже з нашаруванням нових тенденцій електро-фольку, притаманних гуртові «Stelsi».

Як і в попередніх, сингл «Роялті» складається з оригіналу пісні та двох реміксів - 180`RePlay та Dubstep Remix.

Нагадаємо що раніше музиканти видали сингли «Кредит» і «Місячне сяйво». «Роялті» – вже третій по рахунку сингл на шляху до нового альбому «Stelsi».

Трекліст синглу «Роялті» гурту «Stelsi»:

1) Роялті
2) Роялті (180`RePlay mix)
3) Роялті (Dubstep Remix)

Довідка:
Роялті - в перекладі з англійської авторська винагорода, гонорар (відсоток з кожного проданого примірника аудіо\відео продукції).

 

Посилання:
http://www.ex.ua/view/14351912  
 
Відео прев`ю:
Прес-служба гурту «Стелсі»

Читать в архиве по теме 1:
 
Теги
09.03.2011
Новости
До нового синглу увійшли чотири треки – альбомна і радіоверсія пісні, експериментальна переробка «Стелсі» у незвичному для них стилі «брит – поп», та ремікс від відомого чернівецького бітмейкера Sheff'аКупил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua